Artykuł sponsorowany

Kasy fiskalne od firmy Teserwis - dobry sprzęt i kompleksowa obsługa

Kasy fiskalne od firmy Teserwis - dobry sprzęt i kompleksowa obsługa

Kasa fiskalna służy do rejestrowania obrotu firmy oraz należnych kwot podatku dochodowego i VAT. Obowiązek posiadania takiej kasy ma każdy sprzedawca, którego przychody przekraczają wartość określoną przez Ministerstwo Finansów. Urządzenie codziennie zapisuje kwotę utargu stanowiącą podstawę rozliczenia. Bardzo ważne jest zatem dysponowanie sprzętem dobrej jakości, o którego obsługę i serwis dbają wykwalifikowani specjaliści.

Jakie urządzenia oferuje firma Teserwis?

Wielkopolska firma Teserwis Mikołaj Kaczmarek zajmuje się dystrybucją kas fiskalnych oraz specjalistycznych oprogramowań dla firm. Swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Teserwis oferuje swoim klientom dostosowane do ich potrzeb rozwiązania sieciowe. Eksperci z tej firmy zajmują się wykonywaniem kompleksowych instalacji sieci komputerowych od podstaw – projektują je, podłączają media do transmisji danych i konfigurują sprzęt oraz systemy. Dodatkowo organizują szkolenia dla personelu dotyczące nauki właściwego korzystania z zainstalowanych systemów. W ofercie Teserwis znajdują się urządzenia takie jak:

  • Kasy fiskalne,
  • Drukarki fiskalne,
  • Czytniki kodów,
  • Wagi sklepowe,
  • Wagi metkujące,
  • Wagi elektroniczne,
  • Wago-skanery,
  • Sieci komputerowe.

Tego rodzaju sprzęt przydatny jest nie tylko w sklepach, ale też w innych punktach sprzedażowo-usługowych, na przykład w restauracjach, u kosmetyczki czy na siłowni. Firma Teserwis nie tylko dostarcza systemy fiskalne, ale zapewnia też kompleksową obsługę posprzedażową.

Kompleksowa obsługa i serwis kas fiskalnych

Systemy sprzedaży dla firm wykonywane przez Teserwis są kompleksowe i nowoczesne. Eksperci zespalają najnowsze oprogramowanie ze znanym na polskim rynku sprzętem najwyższej jakości. Dzięki temu mogą zaoferować swoim klientom produkty takie jak kasy Elzab czy kasy Novitus. Obsługa systemów sprzedaży obejmuje zaawansowane profile sieci sklepów, kartotek towarowych, magazynów i innych rodzajów działalności.

Jest to możliwe dzięki uniwersalności oprogramowania. Systemy fiskalne instalowane przez Teserwis zawierają wiele przydatnych funkcji. Należy zaliczyć do nich zarządzanie księgowością, generowanie dokumentów i raportów, współpracę z innymi urządzeniami oraz możliwość generowania etykiet i kodów. Ponadto kasy fiskalne od Teserwis potrafią eksportować i importować dane i prowadzić gospodarkę magazynową. Profesjonalne, indywidualne podejście do klientów sprawia też, że firma zapewnia odpowiednie pakiety serwisowe.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz