Materiał Partnera

Kampery – domy na kółkach

Kampery – domy na kółkach

Jeśli jesteś fanem wakacji na łonie natury, ale posiadanie małych dzieci przez najbliższych kilka lat wyklucza wakacje pod namiotem, to jeszcze nic straconego. Wybierz się na wakacje kamperem i przeżyj niezapomnianą przygodę. Zobacz, jak wyposażone są współczesne kampery, ile zapłacisz za wynajem oraz o czym powinieneś pamiętać, planując wakacje w kamperze.

Caravaning – dla kogo jest to dobry wybór?

Caravaning, czyli wakacje w kamperze to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie komfort, bliskość natury i wakacje w gronie najbliższych. To od Ciebie zależy, gdzie udasz się kamperem, od Ciebie również zależy, czy zostaniesz w jednym miejscu na stale, czy każdego dnia zaparkujesz gdzie indziej.

To sposób na spokojne wakacje z dala od zgiełku miasta, który spodoba się zarówno seniorom, jak i rodzinom z dziećmi, które uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu. O tym, że to również wspaniały sposób na spędzenie czasu w gronie najbliższych przyjaciół nikogo nie trzeba przekonywać.

Wnętrze nowoczesnych kamperów

Jeśli ostatni raz styczność z kamperem miałeś kilkanaście lat temu lub widziałeś go jedynie na filmach, możesz bardzo się zdziwić, zaglądając do współczesnych samochodów kempingowych. Niejednokrotnie standard panujący w takich autach jest wyższy, niż w średniej klasy hotelach. Najczęściej spotykane kampery mieszczą około sześciu 6 osób, a w ich wnętrzu znajdziemy:

  • WC,
  • umywalkę,
  • prysznic,
  • kuchenkę gazową,
  • zlew kuchenny,
  • lodówkę,
  • bagażnik na 4 rowery,
  • miejsca noclegowe,
  • stół i siedzenia.

Są to pojazdy komfortowe i klimatyzowane, zachwycające wykończeniem wnętrza. Wysokiej klasy kampery wypożyczyć możesz na przykład w Wypożyczalni Kamperów w  Białymstoku należącej do spółki Trans-Man.

Fakty i mity o wakacjach kamperem

Mitem jest to, że są to wakacje o niskim standardzie, dla osób ubogich. Koszty wypożyczenia samochodu kempingowego, paliwa i opłat kempingowych co prawda po rozłożeniu na wszystkie podróżujące osoby, nie są wyższe niż wakacje zakupione w biurze podróży, jednak standard, który oferują nam wypożyczalnie kamperów, często porównać można ze stylowym mieszkaniem typu studio.

Mitem jest również informacja, że kamperem zaparkować możemy wszędzie. Wyjeżdżając na wakacje, zapoznać powinniśmy się z lokalizacją przeznaczonych do parkowania kampera kempingów. Zwykle są one położone w malowniczych miejscach, w niedalekiej odległości od jezior i lasów, co pozwala nam cieszyć się bliskością natury.

Faktem jest za to to, że wakacje takie będą niezapomniane – malownicze widoki, doborowe towarzystwo i korzystanie z atrakcji natury to podstawa dobrej zabawy. Wybierając wakacje w kamperze, skorzystasz z wszystkich zalet noclegu pod namiotem, nie doświadczając ich wad – nie grozi Ci przemakanie i podtapianie namiotu, komary, pająki i robaki, nie ma również ograniczeń w zabranych przez Ciebie rzeczach – pojemny bagażnik pozwala na zabranie wszystkiego, co może okazać się przydatne, w tym również rowerów.

Opracowanie:
Sochonie, Transportowa 1
tel. 513 041 561
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz