Materiał Partnera

Jesteś klientem salonu optycznego? Zwróć uwagę na marki kupowanych produktów!

Jesteś klientem salonu optycznego? Zwróć uwagę na marki kupowanych produktów!

Najlepsze salony optyczne są w stanie zaoferować wszystkie dostępne na rynku produkty branży okularowej – soczewki kontaktowe, okulary sportowe, okulary przeciwsłoneczne, okulary progresywne, czy też oprawki. Nie każdy klient jednak wie, jak ważne jest wybieranie produktów od najlepszych producentów krajowych czy zagranicznych. Dobra marka wpływa bowiem na żywotność np. kupionych okularów, na ich estetykę, a także jakość i nasze zdrowie.  

Wybierz renomowany salon optyczny!

Wiele salonów optycznych przyciąga klientów niski cenami, wieloma zniżkami, czy dodatkowymi usługami np. związanymi z darmowymi badaniami wzroku. Najlepsze zakłady optyki swoją politykę firmy opierają jednak na innych filarach: stałej współpracy z gabinetami okulistycznymi, oferowaniu usług wizażu związanego z doborem okularów, a także na zapewnieniu asortymentu od najlepszych producentów wyrobów optycznych. Jeśli jesteś z Ełku lub okolic odwiedź zatem polecany wśród lekarzy i klientów Zakład Optyczny Mariusza Koza, gdzie można uzyskać wysokie jakościowo, interesujące wizualnie i przede wszystkim idealnie wyprofilowane dla naszego narządu wzroku okulary korekcyjne, soczewki, oprawki i innego rodzaju wyroby. Pracownicy tego salonu pomogą Ci je dobrać pod kątem estetyki, a także budżetu.

Marki soczewek okularowych oraz kontaktowych

Soczewki okularowe korekcyjne czy kontaktowe systematycznej wymiany powinny zawsze pochodzić od najlepszych producentów. Przy wykonywaniu recepty okulisty na zakup odpowiedniego wyrobu zabezpieczającego wzrok i poprawiającego jakość widzenia, zawsze zwracajmy zatem szczególną uwagę na takie marki jak Zeiss, Hoya, Essilor, Seiko, Jai Kudo, czy JZO. Są to producenci, którzy słyną na całym świecie z wysokich jakościowo soczewek okularowych, które wielokrotnie spowodowały, że wzrok danego pacjenta progresywnie się polepszał (głównie jest to obserwowane u osób z wadami nadwzroczności). Jeśli chodzi o soczewki kontaktowe, najlepsze z nich produkowane są pod logami Baush & Lomb, Ciba, Menicon, czy Alcon.

Wybór oprawek oraz okularów przeciwsłonecznych

O ile przy wyborze soczewek najważniejsze jest nasze zdrowie to decyzja o zakupie oprawek i okularów przeciwsłonecznych od najlepszych marek, wiąże się głównie z wysokim poziomem estetyczności, a także długotrwałością wykorzystania danego produktu. Dzisiaj oprawki warto kupować od znanych projektantów mody, ponieważ ich wyroby są produkowane z bardzo trwałych tworzyw. Alergicy powinni zaś zawsze pamiętać o doborze takich produktów, które będą bezniklowe oraz antyalergiczne – spytaj w salonie optycznym o oprawki z grilamidu. Jeśli chodzi zaś o okulary przeciwsłoneczne, wybieraj marki Longines, Koali, Exess i Geos. Śledzą one najnowsze trendy mody i zapewniają one oczom wysoki poziom zabezpieczenia przed szkodliwym promieniowaniem UV. Pamiętaj, że zwykłe okulary przeciwsłoneczne produkowane masowo i sprzedawane za kilkanaście złotych nie zapewniają odpowiedniej ochrony.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz