Artykuł sponsorowany

Jakie zabiegi chirurgii estetycznej są dostępne w gabinecie ESTELAR?

Jakie zabiegi chirurgii estetycznej są dostępne w gabinecie ESTELAR?

Niedoskonałości ciała są dla wielu osób powodem kompleksów, a często powodują też problemy zdrowotne i zaburzają prawidłowe funkcjonowanie. Atrakcyjny wygląd stanowi ważny składnik pewności siebie i pozwala czuć się dobrze we własnym ciele. Aby pozbyć się psychiczno-emocjonalnych problemów związanych z takimi niedoskonałościami, warto skorzystać z zabiegów chirurgii estetycznej. Na czym polegają takie operacje? Jakie zabiegi oferuje gabinet ESTELAR?

Jakie zabiegi wykonuje specjalista z Gabinetu ESTELAR w Przemyślu?

Lekarz medycyny estetycznej pomaga pacjentom w korygowaniu wad wyglądu, powodujących kompleksy  i przeszkadzających w codziennym życiu.

W ESTELAR Gabinecie laryngologicznym i medycyny estetycznej dr n. med. Andrzej Szpiech oferuje wszelkie zabiegi w zakresie głowy i szyi oraz usuwanie zman skórnych całego ciała. Wykwalifikowany i doświadczony specjalista w tej dziedzinie oferuje między innymi:

- plastykę małżowin usznych. W ramach zabiegu poprawia mankamenty w postaci odstających uszu i innych wad małżowin oraz płatków uszu, które są częstym obiektem żartów i źle wpływają na psychikę oraz rozwój emocjonalny. Chirurgiczna korekta odstających małżowin usznych jest skutecznym sposobem rozwiązania tego problemu i pozwala wyraźnie poprawić ich wygląd.

-plastyka powiek. Lekarz medycyny estetycznej Andrzej Szpiech z gabinetu ESTELAR specjalizuje się w korekcie opadających powiek , cojest nie tylko wadą estetyczną, ale powoduje też zmęczenie oczu i częste bóle głowy, a nawet ograniczenie pola widzenia. Podczas zabiegu dochodzi do redukcji ilości skóry i przywrócenia właściwego napięcia, co pozytywnie wpływa na kształt powiek i młodszy wygląd twarzy.

-usuwanie znamion i inne zmian skórnych – brodawki, kaszaki, włókniaki, tłuszczaki i tym podobne niedoskonałości.

Dlaczego warto skorzystać z usług chirurgii estetycznej Gabinetu ESTELAR?

Chirurgia estetyczna ma na celu poprawienie wyglądu, a tym samym również podniesienie samooceny i pewności siebie pacjenta. Zabiegi chirurgiczne wykonywane w ramach tej dziedziny mogą być jednak tak samo niebezpieczne, jak inne operacje. Z tego powodu warto wybrać wykwalifikowanego specjalistę, jakim jest dr n. med. Andrzej Szpiech.

Lekarz ukończył studia na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi oraz renomowaną Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Stowarzyszenia Lekarskiego w Warszawie. Ponadto aktywnie uczestniczy w międzynarodowych szkoleniach i kongresach dotyczących medycyny estetycznej oraz chirurgii głowy i szyi. Wszechstronne wykształcenie i wieloletnie doświadczenie pozwala specjaliście na przeprowadzanie zabiegów z profesjonalizmem i minimalistycznym podejściem,by efekty wykonywanych operacji podkreślały naturalne piękno pacjentów.

Przyjęcia i kwalifikacje do zabiegów:

-Przemyśl, ul. 3-go Maja 19 lok. 16 -ESTELAR

-Rzeszów,ul.Rejtana 53 -IP Cliniq Instytut Piękna

Miejsce wykonywania chirurgicznych:

Rzeszów,ul.Rejtana 53 -IP Cliniq Instytut Piękna

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz