Materiał Partnera

Jakie wędliny znaleźć można w ofercie renomowanych dystrybutorów?

Jakie wędliny znaleźć można w ofercie renomowanych dystrybutorów?

Firmy zajmujące się dystrybucją wyrobów mięsnych eksportują towary producentów na szeroką skalę. Ze względu na nieustannie rosnące wymagania klientów, specjaliści rozbudowują swoją ofertę do wielu specyficznych, aromatycznych i niepowtarzalnych produktów. Jakie zatem konkretnie wędliny obejmuje szeroki asortyment renomowanych dystrybutorów tego typu wyrobów?

Zdrowy dodatek do kanapki

Wędliny są wykorzystywane przez konsumentów w wielu potrawach. Chętnie dodaje się je w formie dodatku do kanapek, gdzie obok pieczywa stanowią najważniejszy składnik pożywnej przekąski. Najczęściej wybierana jest szynka wieprzowa, która przyrządzona w odpowiedni sposób dostarcza nie tylko doskonałych wrażeń smakowych, ale wyróżnia się też doskonałym składem, dzięki czemu jest zdrowa. Z powodzeniem trafia więc do kanapek zarówno dorosłych, jak i dzieci. Warto postawić na szynkę z górnej półki – to wyrób, który charakteryzuje się delikatnym smakiem, podobnie jak szynka śwarna.

Rozbudowana oferta dystrybutorów wędlin obejmuje jednak nie tylko szynki wędzone, ale też parzone. Świetnym przykładem jest tzw. szynka bez dymu – górna zrazowa. Dostarczyć klientowi może ją firma Banasik sp.j. FHU, która od wielu lat zajmuje się dystrybucją wyrobów mięsnych, w tym wyjątkowej jakości wędlin. Oprócz szynek można w szerokim asortymencie znaleźć także wiele innych produktów, które sprawdzą się zarówno jako dodatek do kanapki, jak i osobna przekąska czy składnik sałatki.

Wyjątkowy smak wędlin

Jednym z popularniejszych wyrobów mięsnych jest także pasztet. Występuje on w wielu wariantach, a szczególnie lubianym przez konsumentów jest tzw. pasztet najdroższy. Do jego produkcji wykorzystuje się starannie wyselekcjonowane mięso kurczaka, które jest w odpowiedni sposób doprawiane i pieczone. Tradycyjnym produktem lądującym nierzadko na polskich stołach jest też kiełbasa. Warto spróbować regionalnych rarytasów, w tym m.in. kiełbasy podhalańskiej pieczonej. Do wyprodukowania 100kg tego wyrobu producent wykorzystuje aż 130kg mięsa, co sprawia, że jej smak jest wyjątkowy i doskonale nadaje się zarówno jako dodatek do wielu dań, jak i osobna, zdrowa przekąska.

Wielbicielom niepowtarzalnych aromatów powinna również przypaść do gustu kaszanka góralska, która obfituje w mięso i skwarki. W połączeniu z pieprzem i cebulą zapewnia ona niepowtarzalne doznania smakowe i jest w stanie zaskoczyć nawet wytrawnego znawcę wędlin. Dystrybutorzy wyrobów mięsnych mogą dostarczyć klientowi jednak nie tylko szynkę, kiełbasę, pasztet czy kaszankę. Z powodzeniem zajmą się sprowadzeniem smakowitego boczku przyrządzonego na różne sposoby. Ciekawym produktem jest boczek z dodatkiem mieszanki naturalnych pieprzów, która nadaje mu nietypowego, doskonałego aromatu.

Opracowanie:
Sosnowiec, gen. Zaruskiego 3a
tel. 32 298 38 88
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz