Materiał Partnera

Jakie usługi z zakresu doradztwa BHP świadczy dla firm Izabela Chlebda?

Jakie usługi z zakresu doradztwa BHP świadczy dla firm Izabela Chlebda?

Stosowanie się do rygorystycznych zasad BHP w zakładzie pracy pozwala na minimalizowanie ryzyka występowania sytuacji groźnych dla życia lub zdrowia zatrudnionych osób. Nie bez znaczenia jest w tym wypadku zwiększanie świadomości pracowników w tym zakresie. Z tego względu przedsiębiorcy coraz chętniej decydują się na wsparcie doradców BHP. Jednym z nich jest Izabela Chlebda – jakie usługi świadczy?

Jakie szkolenia realizuje Izabela Chlebda?

Związane z zasadami BHP są różnego rodzaju kursy, które organizuje się dla zatrudnionych w danej firmie osób. Zalicza się do nich m.in. szkolenie wstępne o charakterze ogólnym, które przeprowadzi w sposób profesjonalny Izabela Chlebda. Podejmowane są na nim zagadnienia związane z kwestiami istotnymi przed rozpoczęciem pracy. Dzięki temu każdy z uczestników pozna warunki panujące na konkretnych stanowiskach i poszerzy swoją świadomość w zakresie podstawowych zasad BHP.

Dla stałych pracowników inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych oraz osób wykonujących zadania robotnicze, przeznaczone są z kolei szkolenia okresowe. Izabela Chlebda przeprowadza tego typu zajęcia także dla kadry kierowniczej. Lepsze i przede wszystkim bezpieczniejsze zarządzanie zasobami ludzkimi to istotna kwestia w każdym zakładzie pracy. Nie bez znaczenia jest też szybkie reagowanie w momencie pojawienia się zagrożenia. Wyznaczone osoby do neutralizacji np. pożaru powinny przejść specjalne szkolenie organizowane przez Izabelę Chlebdę.

Co obejmuje profesjonalny outsourcing BHP dla firm?

Prowadzenie dokumentacji związanej z BHP to dla wielu przedsiębiorców obowiązek czasochłonny i problematyczny. Zaniedbanie tej kwestii może jednak spowodować występowanie zagrożeń dla pracowników. W ramach outsourcingu zajmie się tym Izabela Chlebda, która przygotowuje również ocenę poszczególnych stanowisk pod kątem ryzyka zawodowego. Dzięki temu można lepiej przygotować pracownika do warunków, w jakich będzie funkcjonował. Na poprawę jego bezpieczeństwa wpływają też doraźne przeglądy miejsc pracy.

Każda z tych usług to element kompletnego outsourcingu BHP, jaki świadczy Izabela Chlebda. To specjalistka z wieloletnim doświadczeniem w branży, która pomaga przedsiębiorcom także w kwestiach związanych z opracowywaniem instrukcji bezpieczeństwa oraz sprawdzeniem firmy pod kątem ochrony przeciwpożarowej. Wsparcie, jakie zapewnia Izabela Chlebda w zakresie outsourcingu BHP, sprawia, że pracownicy realizują swoje zadania w sposób zgodny z normami, zwracając jednocześnie uwagę na minimalizowanie zagrożeń na danym stanowisku.

Opracowanie:
Poznań, Jugosłowiańska 48a lok. 38
tel. 503 086 263
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz