Artykuł sponsorowany

Jakie usługi świadczy Truck-Service – profesjonalny warsztat dla aut ciężarowych?

Jakie usługi świadczy Truck-Service – profesjonalny warsztat dla aut ciężarowych?

Serwisowanie samochodu ciężarowego wymaga profesjonalnych narzędzi oraz przystosowanego do tego typu pojazdów zaplecza technicznego. Z tego powodu napraw lub czynności serwisowych podejmują się wyłącznie nieliczni specjaliści, do których zaliczyć można firmę Truck-Service. Wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało współpracą z renomowanymi producentami aut ciężarowych. Co znajduje się w kompleksowej ofercie tego serwisu?

Autoryzowana stacja obsługi

Wybierając miejsce serwisowania czy naprawy samochodu ciężarowego, warto zwrócić uwagę na możliwości danego zakładu. Warsztat Truck-Service oferuje swoim klientom rozbudowane, nowoczesne stanowiska, a także wykwalifikowany i doświadczony zespół mechaników. Dzięki profesjonalizmowi i rzetelnemu podejściu do klienta Truck-Service został wyróżniony i od wielu lat posiada tytuł autoryzowanego partnera serwisowego firmy MAN. Wiąże się to z możliwością szybkiego wykrycia i wyeliminowania usterki występującej w pojeździe tego renomowanego producenta.

Ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży, Truck-Service jest też jednak w stanie zadbać o ciężarówki innych marek. Warsztat ten jest doskonale przygotowany do wszelkich prac serwisowo-naprawczych – aż pięć stanowisk daje możliwość pracy wielu mechanikom jednocześnie, co znacząco skraca termin realizowanego zlecenia. Warto też zwrócić uwagę na wyposażenie diagnostyczne zakładu Truck-Service – co oferuje on w tym zakresie?

Profesjonalna diagnostyka

Szybkie wykrycie usterki w samochodzie ciężarowym jest kluczowe. Pojazdy tego typu są intensywnie eksploatowane, a każdy ich długotrwały serwis czy naprawa oznacza stratę dla firmy transportowej. Z tego względu firma Truck-Service proponuje swoim klientom stanowisko diagnostyczne, na którym wykwalifikowany mechanik będzie w stanie w krótkim czasie zlokalizować źródło występowania problemu z funkcjonowaniem pojazdu. Urządzenia dają możliwość precyzyjnej diagnostyki układów hamulcowych, ale też kierowniczych. Fachowcy z Truck-Service z powodzeniem skontrolują również stan zawieszenia, gdzie szybko wykryte zostaną wszelkie luzy i inne nieprawidłowości.

Profesjonalny warsztat dla aut ciężarowych Truck-Service posiada również autoryzację niezwykle popularnej firmy Webasto. Jej urządzenia są stosowane w wielu pojazdach, gdzie zamontowane zostają systemy ogrzewania postojowego suchego i mokrego. Ich kompleksowym serwisowaniem zajmuje się Truck-Service, który współpracuje także z renomowanym producentem olejów samochodowych i smarów – firmą Castrol. Warto zatem skorzystać z usług Truck-Service, bowiem wieloletnie doświadczenie, nowoczesne zaplecze techniczne oraz uznanie wielu wiodących firm motoryzacyjnych gwarantuje najwyższą jakość zrealizowanych czynności serwisowych i naprawczych.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz