Materiał Partnera

Jakie usługi świadczy pogotowie wulkanizacyjne?

Jakie usługi świadczy pogotowie wulkanizacyjne?

Usługi z dojazdem do klienta cieszą się coraz większą popularnością. W końcu nikt z nas nie lubi umawiać się na wizytę w warsztacie z dużym wyprzedzeniem, czekać w kolejkach i być pozbawionym możliwości korzystania z własnego auta przez określony czas. Z tego też względu coraz więcej przedsiębiorców, działających w branży motoryzacyjnej, stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Na jakie usługi może liczyć kierowca korzystający z usług pogotowia wulkanizacyjnego?

Wymiana opon

Zima za pasem. Mimo że część kierowców zmieniała już opony w samochodzie na zimowe, wiele osób wciąż stoi przed taką koniecznością. Na samą myśl o kolejkach do wulkanizatora można dostać bólu głowy, jednak większość właścicieli aut nie widzi innego rozwiązania, jak tylko oddać pojazd do serwisu. A wystarczy sięgnąć po telefon i zadzwonić, aby fachowcy wymienili opony we wskazanym przez nas miejscu. Nie tracimy czasu na dojazd i nie musimy obawiać się, że zostaniemy bez auta na kilka godzin. Wulkanizatorzy od razu zajmą się wymianą ogumienia, mając do dyspozycji niezbędny sprzęt i narzędzia. Jak informuje specjalista z firmy Bart Mobil- taka oferta dotyczy nie tylko aut osobowych. Wulkanizatorzy zajmują się także wymianą opon w samochodach dostawczych. Warto podkreślić, że usługa realizowana jest nawet w dni świąteczne czy w godzinach nocnych. Należy jednak liczyć się wtedy z nieco wyższą opłatą, której wysokość ustalana jest indywidualnie do każdego przypadku.

Naprawa opon

Zdarza się, że opona ulegnie awarii w najmniej oczekiwanym momencie – w trasie. Nawet jeśli nie posiadamy koła zapasowego, nie trzeba od razu załamywać rąk. Zwracając się o pomoc do sprawdzonego pogotowia wulkanizacyjnego, niemalże bezzwłocznie otrzymamy potrzebne wsparcie. Specjaliści na miejscu zdiagnozują przyczynę usterki, zajmą się naprawą opony, a – w razie konieczności- wymienią ją na nową. Dzięki takiej współpracy dalszą drogę pokonamy bez przeszkód.

Sprzedaż opon, felg oraz innych akcesoriów wulkanizacyjnych

Przedsiębiorstwa działające w branży wulkanizacyjnej bardzo często trudnią się także sprzedażą opon, felg, szpilek i nakrętek samochodowych, pierścieni centrujących oraz innych akcesoriów tego rodzaju. Kierowcy mogą liczyć na atrakcyjne ceny towarów, wśród których znajdują się produkty renomowanych producentów. Doświadczeni specjaliści doradzą odpowiednie dla danego pojazdu ogumienie, dzięki czemu prowadzenie auta stanie się jeszcze bardziej przyjemne, komfortowe i – co najważniejsze- bezpieczne.

Opracowanie:
Stargard, Strażnicza 5 lok. 22
tel. 691 978 688
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz