Materiał Partnera

Jakie usługi stomatologiczne realizuje lek. Monika Czubak-Piekarek?

Jakie usługi stomatologiczne realizuje lek. Monika Czubak-Piekarek?

Wizyta u dentysty większości z nas kojarzy się z plombowaniem, jednak leczenie dolegliwości to jedynie część usług, realizowanych w gabinetach dentystycznych. Lekarz stomatolog wykonuje także szereg zabiegów z zakresu profilaktyki dentystycznej, stomatologii estetycznej oraz specjalistycznych dziedzin – protetyki i implantologii. Sprawdź, jakie usługi dentystyczne dostępne są w gabinecie stomatologicznym lek. Moniki Czubak-Piekarek.

Leczenie stomatologiczne dzieci i dorosłych

Leczenie stomatologiczne zarówno w przypadku dzieci, jak  i osób dorosłych często kojarzy się z bólem i wzbudza strach. Z tego względu staramy się odwlekać moment umówienia się na wizytę w gabinecie stomatologicznym, często pogarszając w ten sposób istniejący problem.

Najlepszym rozwiązaniem jest częste (minimum dwa razy w roku) odwiedzanie stomatologa, w celu monitorowania stanu uzębienia, dziąseł i jamy ustnej, a także szybkiego podjęcia odpowiednich działań, gdy lekarz zaobserwuje problem.

Wiele centrów dentystycznych, takich jak gabinet lek. Moniki Czubak-Piekarek oferuje także zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, mające zapobiec rozwojowi próchnicy i innych chorób zębów.

Jeśli jesteś rodzicem, pamiętaj, że warto uczyć dzieci dobrych nawyków już od najmłodszych lat – nie tylko dokładne czyszczenie zębów, ale też regularne wizyty u dentysty zajmującego się stomatologią dziecięcą mogą mieć duży wpływ na stan ich uzębienia w przyszłości.

Jakie zabiegi wykonuje stomatolog Monika Czubak-Piekarek?

Lekarz stomatolog Monika Czubak-Piekarek prowadzi gabinet stomatologiczny w Przysuchej. Jest to miejsce, w którym umówić możesz się zarówno na leczenie zębów lub diagnostykę, jak i skorzystać z wielu innych usług stomatologicznych. Ten gabinet stomatologiczny świadczy usługi z zakresu:

  • leczenia parodontozy,
  • profilaktyki próchnicy,
  • stomatologii dziecięcej,
  • leczenia protetycznego,
  • stomatologii zachowawczej,
  • stomatologi estetycznej – w tym profesjonalnego wybielania zębów.

Nowoczesne wyposażenie gabinety pozwala na kompleksową pomoc pacjentom w każdym wielu i z wieloma różnego typu problemami. Na miejscu wykonać możesz RTG zębów,  specjaliści realizują też ekspresowe naprawy protez. Wszystkie zabiegi lecznicze są z kolei wykonywane w znieczuleniu, by zapewnić pełen komfort pacjentom.

W gabinecie tym wykonywane są także zabiegi z zakresu higieny jamy ustnej – piaskowanie czy lakierowanie zębów. Warto korzystać z nich regularnie nie tylko ze względów estetycznych, ale również dlatego, że zapobiegają one rozwojowi chorób zębów i przyzębia.

Opracowanie:
Przysucha, Czermińskiego 22
tel. 48 675 38 39
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz