Artykuł sponsorowany

Jakie usługi radcowskie znajdziemy w ofercie Kancelarii Agnieszki Dudek-Golec?

Jakie usługi radcowskie znajdziemy w ofercie Kancelarii Agnieszki Dudek-Golec?

Przepisy prawa nieustannie ulegają zmianie i dla osób, które nie mają doświadczenia ani odpowiedniej wiedzy w tym obszarze, wiele kwestii może być niezrozumiałych. Niestety niewłaściwa interpretacja przepisów może być przyczyną wielu nieporozumień i przyczynić się do problemów z prawem. Dlatego zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby fizyczne powinny korzystać z rzetelnej pomocy prawnej. Co w tym zakresie oferuje Kancelaria Agnieszki Dudek-Golec?

Doradztwo z zakresu prawa cywilnego i nie tylko

Radca prawny pełni zawód zaufania publicznego i jego zadaniem jest niesienie szeroko pojętej pomocy prawnej. Z uwagi na wiele gałęzi prawa w Polsce, usługi radcowskie są zawsze dostosowane do indywidualnej sprawy każdego z klientów. Najszerszym obszarem zajmuje się prawo cywilne, które definiuje stosunki majątkowe i niemajątkowe pomiędzy poszczególnymi podmiotami. To w nim znajdziemy kwestie dotyczące zobowiązań, spadków czy też oświaty. Jednak duże znaczenie w życiu każdego człowieka mają także inne kwestie, które znajdziemy w prawie rodzinnym i prawie pracy. Pierwsze dotyczy wszystkich spraw o rozwód, separację czy też podział majątku. Z kolei prawo pracy chroni zarówno interesy pracodawcy, jak i pracowników.

Kompleksowa pomoc dla przedsiębiorców

Osób prowadzących działalność gospodarczą również dotyczy szereg przepisów zawierających prawa i obowiązki każdego przedsiębiorcy. Ten obszar również należy do zawiłych i jak sugeruje Agnieszka Dudek-Golec prowadząca własną Kancelarię Radcy Prawnego, najlepszym rozwiązaniem dla każdego właściciela firmy jest współpraca z zaufanym radcą. Przedsiębiorca może wybrać, jakiej pomocy oczekuje od prawnika. Z jednej strony może być to jednorazowa usługa, z drugiej jednak kancelaria może zająć się obsługą bieżących spraw jednostki. Specjaliści pomogą między innymi w zakładaniu, przekształcaniu oraz likwidowaniu spółek prawa handlowego, fundacji i stowarzyszeń. Przygotują oni także zgłoszenia do KRS oraz opracują projekty aktów wewnętrznych, takich jak uchwały, regulaminy czy też procedury.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz