Materiał Partnera

Jakie usługi car detailingowe świadczy firma Deep Shine Detailing?

Jakie usługi car detailingowe świadczy firma Deep Shine Detailing?

Zabiegi pielęgnacyjne i regeneracyjne, mające na celu odświeżenie wyglądu samochodu i ochronę pojazdu przed działaniem szkodliwych czynników nazywamy auto detailingiem. Zajmują się tym specjalistyczne salony, takie jak Deep Shine Detailing. Sprawdź, co wchodzi w zakres usług oferowanych przez tych fachowców i kiedy warto oddać pojazd do auto detailingu.

Na czym polega regeneracja lakieru?

Zarysowania i odpryski lakieru nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale mogą też stać się przyczyną rdzewienia, a co za tym idzie poważnych uszkodzeń całego pojazdu. Podczas codziennej eksploatacji samochodu często zdarza się, że lakier pod wpływem czynników atmosferycznych lub obtarcia ulega zniszczeniu i blaknięciu. Również niewłaściwa pielęgnacja i brak odpowiedniego zabezpieczenia mają wpływ na stan lakieru. Mechaniczna regeneracja lakieru to zabieg auto detailingowy, który wykonuje salon Deep Shine Detailing w Szczecinie. Specjaliści ci usuwają drobne zarysowania, swirle i hologramy, przywracając  lakierowi fabryczny blask i głębię koloru.

Regeneracji lakieru poddaje się nie tylko pojazdy starsze – z usługi tej korzystają również właściciele aut, fabrycznie nowych, jeśli powłoka lakiernicza posiada drobne skazy. Specjaliści z Deep Shibe Detailing dostosują swoje działania do potrzeb Twojego auta i przeprowadzą korektę lakieru w taki sposób, by samochód długo jeszcze prezentował się dobrze.

Jak zabezpieczyć samochód przed uszkodzeniami lakieru?

Poza korektą lakieru, będącą zabiegiem upiększającym, warto zadbać o auto kompleksowo – odpowiednio zabezpieczając je przed różnymi czynnikami. Najlepszym zabezpieczeniem jest oklejenie samochodu folią PPF. Jest to materiał stworzony w oparciu o nowoczesną formułę, który zapewnia najwyższy poziom ochrony lakieru, a jednoczenie wysoką czystość optyczną. Oznacza  to, że folia taka jest praktycznie niewidoczna, a przy okazji doskonale chroni samochód przed urazami mechanicznymi i czynnika mi atmosferycznymi.

Oddając oklejenie auta folią PPF w ręce specjalistów, takich jak fachowcy z Deep Shine Detailing zyskasz pewność, że zostanie ona profesjonalnie nałożona, dzięki czemu zapewni należytą ochronę. Co więcej, w tym salonie auto detailingowym możliwe jest pokrycie osobnym panelem foli, każdego elementu nadwozia. W ten sposób możliwe jest zabezpieczenie tych elementów, które są najbardziej narażone na uszkodzenia lub całego nadwozia – w przypadku uszkodzenia folii na którymś z elementów konieczna będzie wymieniana jedynie tego fragmentu folii,  co znacznie zmniejsza koszty oraz czas naprawy.

Zabezpieczenie ceramiczne lakieru – czy warto w nie inwestować?

Jeśli zależy Ci na naprawdę solidnym zabezpieczeniu lakieru samochodu, które zapewni mu maksymalną trwałość i ochronę przed mikrozarysowaniami, a także odporność na brud, salon Deep Shine Detailing oferuje usługę pokrywania samochodu powłoką ceramiczną Crystal Serum ULTRA. Ten dwuetapowy zabieg doskonale ochroni Twój samochód i nada jego  karoserii właściwości samooczyszczania. Usługa te zapewnia także unikalny efekt optyczny.

Crystal Serum ULTRA to najsztuczniejsza dostępna na rynku powłoka ochronna dla samochodów, spowalniająca degradację lakieru i zapewniającą samochodom wyjątkowo estetyczny wygląd. Jeśli uważasz, że Twoje auto zasługuje na to, co najlepsze, wybierz to rozwiązanie, w jedynym certyfikowanym przez firmę Gtechniq studiu Deep Shine Detailing.

Opracowanie:
Szczecin, Łukasińskiego 108
tel. 512 360 901
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz