Artykuł sponsorowany

Jakie są zalety prywatnego transportu medycznego Terenova?

Jakie są zalety prywatnego transportu medycznego Terenova?

Zarówno osoby niepełnosprawne oraz schorowane, jak i ich najbliżsi zapewne nie raz spotkali się z trudnościami związanymi ze zorganizowaniem profesjonalnego transportu. Zazwyczaj jest on konieczny, aby dostać się do różnego rodzaju placówek medycznych, jednak publiczna służba zdrowia często nie zapewnia wsparcia w tym zakresie. Na szczęście pozostaje rozwiązanie w postaci transportu prywatnego oferowanego przez firmy takie jak Terenova.

Dostępność dla każdego

W przypadku publicznej służby zdrowia transport medyczny specjalistycznymi pojazdami przysługuje głównie osobom obłożnie chorym. Tymczasem pozostali, mimo iż nie są w stanie samodzielnie dotrzeć do placówki medycznej, muszą radzić sobie samodzielnie. Firma Terenova oferująca usługi prywatnego transportu medycznego, nie stawia żadnych wymagań wobec pacjentów. Z oferty może skorzystać każdy – osoby ciężko chore, niepełnosprawne czy też starsze, które mają problemy z poruszaniem się o własnych siłach. Przewóz karetką może odbywać się na zasadzie jednorazowego zlecenia lub stałej współpracy.

Pełna dyspozycyjność

Bardzo istotną zaletą prywatnego transportu medycznego świadczonego przez działalność Terenova jest duża dyspozycyjność. To oznacza, że pacjenci mogą zamówić transfer na dowolny termin, który jest im potrzebny. Nie będzie również problemem wynajęcie karetki w dni wolne czy o wczesnych lub późnych godzinach. Chociaż firma posiada swoją siedzibę w Katowicach, oferuje profesjonalny transport medyczny na terenie Śląska, a także całej Polski. Dzięki temu z usług firmy może skorzystać praktycznie każdy.

Profesjonalna obsługa i bezpieczeństwo

Trzeba też zaznaczyć, że pomimo iż jest to transport prywatny, w firmie Terenova zatrudniona jest wykwalifikowana kadra pracownicza, która posiada doświadczenie w branży medycznej. Dzięki temu świadczone przez działalność usługi są w pełni profesjonalne. Terenova oferuje przewozy nowoczesnymi karetkami posiadającymi wszelkie specjalistyczne wyposażenie niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu. Nie bez znaczenia dla kwestii bezpieczeństwa jest także fakt, że pojazdy regularnie przechodzą przeglądy techniczne. Oprócz tego są wyposażone w środki ochrony osobistej, a przy każdym realizowanym zleceniu dokładnie dezynfekowane. Co więcej, przewożone osoby znajdują się pod opieką wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o nich podczas całej podróży. Firma oferuje również pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z przewozem pacjentów do placówek medycznych.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze (1)
Dodaj komentarz
 .
.
06.09.2021
Bardzo trafne spostrzeżenia tym bardziej gdy publiczny transport boryka się z trudnościami związanymi z podłym podejściem przez osoby na stołkach