Materiał Partnera

Jakie orynnowanie wybrać - plastikowe czy z metalowe?

Jakie orynnowanie wybrać - plastikowe czy z metalowe?

Dekarz to rzemieślnik trudniący się kryciem dachów, ich konserwacją i naprawą oraz montażem urządzeń służących do odprowadzania wody z powierzchni dachów. Wykonuje także podkłady pod pokrycia dachowe oraz montuje okna dachowe, wyłazy i świetliki. Dekarz-blacharz wykonuje jeden z ważniejszych elementów budowli, jakim jest orynnowanie dachu. Praca dekarza jest niezwykle niebezpieczna i ciężka, ale dzieki niej mozemy zamieszkać w domu, gdzie z sufitu nie kapie nam woda, bo jest odprowadzana przez idealnie zainstalowane rynny. Niezwykle ważnym uzupełnieniem większości dachów są bowiem urządzenia do odpływu wody, na przykład rynny i rury spustowe, ich instalacją również zajmuje się dekarz-blacharz. Czy warto użyć orynnowania plastikowego, czy z metalu?

Czego klient może oczekiwać od firmy dekarskiej?

Takie firmy jak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Tectum" Tadeusz Kucharczyk, produkują systemy rynnowe i obróbkę blacharską. Produkty, które wykonują są wykonane z wysokiej jakości blachy ocynkowanej, powlekanej, tytan-cynkowej oraz miedzianej. Na pewno ich trwałość i skutecznośc jest większa niż rynien i spustów z plastiku. Oferują klientom m.in. rynny, rynny z deklem, leje podwieszane, rynny spustowe, pasy nadrynnowe, wywiewki. Ponadto takie firmy proponują:

  • obróbki kalenicowe,
  • koszowe,
  • listwy kominowe,
  • nasadę kominową,
  • kalenicę,
  • parapet bez bocznych zagięć.

Montują i wymieniają orynnowanie. Realizują usługi budowlane. Wykonują drewniane konstrukcje dachowe – więźba dachowa krokwiowa, krokwiowo-jętkowa, płatwiowo-kleszczowa. Wymieniają i naprawiają konstrukcję dachową. Wykonują pokrycia dachowe w następujących technologiach - dachówki cementowe i ceramiczne, papa termozgrzewalna, folie PCV, membrany EPDM, blacha powlekana i blachodachówka, blachy szlachetne i gonty bitumiczne. Posiadają zazwyczaj zaginarkę segmentowaną; pozwala ona wytwarzać obróbki blacharskie o wymiarach konkurencyjnych na rynku. Dzięki niej możliwe jest produkowanie obróbek blacharskich o długości do kilku metrów. Zestawienie dwóch segmentów w jedną zaginarkę umożliwia obniżenie kosztów produkcji i co za tym idzie - obniżenie ceny oferowanego produktu. Zapewniają darmową dostawę, wykonanie niezbędnych pomiarów i wycenę. Oferują transport i montaż własnych produktów. Służą doradztwem, są terminowi i oferują atrakcyjne ceny.  Warto więc podjąć współpracę z niezawodną firmą Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "Tectum" Tadeusz Kucharczyk!                                    

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz