Materiał Partnera

Jakie korzyści daje kupno samochodu z salonu?

Jakie korzyści daje kupno samochodu z salonu?

Poruszanie się własnym samochodem osobowym to wielka wygoda dla jego użytkowników. W komfortowy i szybki sposób można się przemieścić z jednego punktu do drugiego, w krótkim czasie docierając do miejsca docelowego. Kupno auta to zawsze sporo wątpliwości, warto więc zdecydować się na ofertę autoryzowanego salonu samochodowego niezawodnej marki. Jakie korzyści płyną z wyboru takiego rozwiązania?

Długa gwarancja

Klient decydujący się na kupno nowego samochodu zazwyczaj oczekuje od producenta udzielenia jak najdłuższej gwarancji na jego działanie oraz poszczególne podzespoły. Dzięki temu otrzymuje on kompleksowe wsparcie w przypadku wystąpienia usterki powodującej nieprawidłowe funkcjonowanie pojazdu. To duża wygoda dla kierowcy, który przy okazji nabiera sporego zaufania do danej marki. Autoryzowany Dealer Kia Motors Makarewicz dysponujący wieloma nowymi pojazdami południowokoreańskiego producenta jest w stanie zaproponować klientowi aż 7-letnią gwarancję na każdy model samochodu znajdujący się w ofercie. Dzięki temu serwisowanie pojazdu jest o wiele łatwiejsze i wygodniejsze, a koszty utrzymania znacząco się zmniejszają. Jest to też atut przy ewentualnej późniejszej odsprzedaży samochodu. Wartość zadbanego egzemplarza na rynku wtórnym jest wyższa, a kolejny właściciel auta z długoletnią gwarancją może ją – jeżeli nadal obowiązuje – w pełni realizować. Co ciekawe, renomowani producenci samochodów, tacy jak m.in. Kia, zakres działań gwarancyjnych prowadzą aż w kilkunastu krajach Europy. To spory komfort w przypadku podróży zagranicznych – kłopotliwa sytuacja z awarią w trasie nie stanowi w tym wypadku problemu.

Idealne dopasowanie

Kupując auto na rynku wtórnym, klient musi się dostosować do tego, co jest mu oferowane. Nie może w żaden sposób wpłynąć na wyposażenie proponowanych samochodów. Jest to spore ograniczenie, które jednak nie występuje w przypadku wyboru auta z salonu. Dzięki nowoczesnym technologiom oferowanym przez renomowanych producentów klient może idealnie dopasować poszczególne elementy wyposażenia i wyglądu kupowanego samochodu. Rozbudowany system konfigurowania stanowi możliwość całkowitego niemal spersonalizowania pojazdu. W ten sposób klient otrzymuje to, co jest zgodne z jego potrzebami i oczekiwaniami. Kupno nowego auta w autoryzowanym salonie nie musi się wiązać z ogromnymi kosztami – nierzadko przez producentów organizowane są różnego rodzaju akcje promocyjne, dzięki którym można uzyskać świetnie wyposażony model w atrakcyjnej cenie. Zakup w salonie to więc szereg korzyści – możliwość uzyskania długoletniej gwarancji, sprawdzone źródło w postaci autoryzowanego dealera, personalizacja pojazdu i dobre ceny.

Opracowanie:
Bydgoszcz, Fordońska 353
tel. 52 384 58 37
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz