Artykuł sponsorowany

Jakich marek kosiarek i pilarek szukać?

Jakich marek kosiarek i pilarek szukać?

Urządzanie, które przydają się do prac ogrodowych, a także w leśnictwie i przemyśle drzewnym powinny wyróżniać się swoimi wysokimi parametrami technicznymi, które pozwolą na ich wykorzystywanie w codziennych lub doraźnych pracach, nawet o duży natężeniu eksploatacyjnym. Warto wiedzieć, że na rynku sprzedaży pilarek oraz kosiarek dominuje kilka marek, które są uznawane na całym świecie. Poznaj najlepsze z nich!

Znajdź dobrego dealera

Przy zakupie pilarek, czy kosiarek, a także innych sprzętów ogrodniczych, należy przede wszystkim znaleźć dobrego dystrybutora tego typu urządzeń. Wybieraj punkty sprzedażowe, które są autoryzowanymi partnerami takich marek producencki, jak między innymi znany wszystkim STHIL. To właśnie tego typu sklepy zapewnią Ci całą gammę odmiennych sprzętów, które bez problemu dobierzesz do swoich indywidualnych potrzeb, a także zagwarantują bardzo korzystne warunki sprzedażowe – mowa tutaj zarówno o cenie pilarek, czy kosiarek, jak i o umowach gwarancyjnych oraz usługach serwisowych. Tym na rynku wyróżnia się między innymi dystrybutor Gardenet Serwis, który działa w Chojnowie. To tam zatrudniani są prawdziwi eksperci, którzy są w stanie doradzić nawet w takich sprawach, jak zakup części oryginalnych lub zamiennych. Każda usterka jest zaś bardzo szybko usuwana, a sprzedawane urządzanie marki STHIL i VIKING wyróżniają się najwyższymi na rynku parametrami technicznymi.

Pilarki spalinowe marki STHIL

Jeśli chodzi o pilarki spalinowe, warto wybierać te marki STHIL. To one wyróżniają się wysokimi właściwościami zawartymi w deklaracji własności użytkowych, co pozwala na ich wykorzystanie zarówno do prac wokół domu i ogrodu, jak i działań w sadach, na roli, w leśnictwie, budownictwie, czy też przetwórstwie drzewnym. Olbrzymią zaletą pilarek spalinowych STHIL jest ich wyposażenie w nowoczesny filtr powietrza, o bardzo długiej żywotności. Dzięki niemu urządzenie nie przegrzewa się i jest gotowe na wykorzystanie nawet przy wielogodzinnych pracach. Warto również wspomnieć o konstrukcjach silników pilarek spalinowych STHIL – są one tak zaprojektowanie i wykonane, aby generować oszczędność zużycia paliwa nawet na poziomie 20% w porównaniu z innymi sprzętami mniej uznanych producentów (wpływa to również na znaczne ograniczenie emisyjności spalin). Przykładowa pilarka STHIL MS 271 posiada moc o wartości 2,6/3,5 kw/KM, z pojemnością skokową 50,2 cm3.

Kosiarki VIKING

Jeśli chodzi o kosiarki – elektryczne bądź spalinowe – warto wybierać te sygnowane marką VIKING. Świetnie nadają się one do prac ogrodowych, wyróżniając się przy tym niskim poziomem usterkowości. W przypadku terenów zielonych do około trzystu metrów kwadratowych, warto kupić ergonomiczną kosiarkę elektryczną VIKING ME 235, którą można dostać już za kilkaset złotych. Jest ona bardzo zwrotna, kompaktowa i lekka. Jej parametrami technicznymi są: moc znamionowa – 1200 W; szerokość koszenia – 33 cm; wysokość cięcia – 25-65 mm; pojemność kosza na trawę – 30 l; ciężar – 13 kg.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz