Materiał Partnera

Jaki prezent kupić na chrzciny?

Jaki prezent kupić na chrzciny?

Chrzest to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu dziecka i jego rodziców. Towarzyszy mu rodzinna i odświętna atmosfera. Warto upamiętnić te wyjątkowe i podniosłe chwile i podarować maluchowi coś wyjątkowego, co będzie dla niego pamiątką uroczystości w późniejszym czasie. Przed gośćmi nie lada wyzwanie – jaki prezent kupić na chrzciny? Poznaj nasze propozycje.

Chrzciny to wyjątkowo ważna uroczystość dla rodziców oraz rodziców chrzestnych dziecka. Zaproszeni do wspólnego celebrowania goście często stoją przed dylematem – jaki podarunek najlepiej upamiętni ten niezwykły moment w życiu malucha?

Motyw religijny

Chrzciny są uroczystością religijną, dlatego dobrym wyborem z pewnością będą wszelkiego rodzaju obrazki z motywem Matki Boskiej. Tego rodzaju pamiątki wykonywane są przy zastosowaniu różnorodnych materiałów np. drewna lub szkła. Warto na ich odwrocie wygrawerować datę ceremonii oraz dedykację. Tego typu podarunek może towarzyszyć dziecku przez całe życie.

Niezwykła biżuteria

Różnego rodzaju biżuteria to doskonały pomysł na prezent, zwłaszcza gdy udajemy się na chrzest dziewczynki. Idealnie sprawdzą się spersonalizowane bransoletki z zawieszką, na której znajdzie się imię dziecka i data urodzin lub chrzcin. Tego typu prezent zostanie doceniony przez obdarowaną osobę po latach i stanie się osobistą i piękną pamiątką.

Srebrne smoczki i grzechotki

To niekwestionowani zwycięzcy w kategorii niebanalnych i wyjątkowych prezentów na chrzest. Zarówno srebrne smoczki, jak i grzechotki cieszą się ogromnym uznaniem. Warto wybierać modele, które zapakowane są w elegancki kuferek i posiadają schowek na przechowywanie pierwszego ząbka dziecka. Poza tym smoczki i grzechotki mogą zostać spersonalizowane – wystarczy wygrawerować na nich datę chrztu lub urodzin dziecka oraz imię malucha. Tego typu produkty wysokiej klasy oferuje ciesząca się uznaniem firma Gold Studio.

Gustowne lusterko i grzebyk

Wartym rozważenia prezentem jest również srebrne lusterko lub ozdobny grzebyk. Tak elegancki podarunek na pewno zachwyci rodziców dziecka, a sam obdarowany bez wątpienia doceni ten wyjątkowy gest, gdy dorośnie. Wysokiej jakości wyroby jubilerskie na chrzciny to pomysł na ponadczasowy prezent, który stanie się cenną pamiątką dla pociechy.

Chrzciny to podniosłe i ważne wydarzenie w życiu wszystkich rodziców. Jeżeli zostałeś zaproszony na tę niezwykle piękną uroczystość, pamiętaj o oryginalnym i osobistym podarunku dla chrzczonego maleństwa. Postaw na produkty wykonane z najlepszych materiałów i z dbałością o każdy szczegół, a na pewno staną się piękną pamiątką na całe życie.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz