Materiał Partnera

Jaka pościel najlepiej sprawdzi się w hotelach?

Jaka pościel najlepiej sprawdzi się w hotelach?

Łóżko to miejsce, w którym spędzamy połowę naszego życia. Dlatego musimy dbać o komfort i wysoką jakość snu. Ważne są nie tylko samo łóżko i materac, ale także to, czym się otulamy podczas snu, czyli pościel. Odpowiednia kołdra i poduszka, materiał na poszewki, to istotne elementy, które pozwalają nam dobrze spać. Wiadomo, że w swoim łóżku śpi się najlepiej. Jednak gdy korzystamy z usług hoteli też byśmy chcieli wyspać się w miękkiej pościeli. Zatem jaka pościel będzie najlepsza dla gości hotelowych?

Wybór materiału

Materiałów na pościel jest wiele. Każdy z nich ma swoje właściwości, które są decydujące przy wyborze pościeli odpowiednio do pory roku i temperatury. Najlepiej sprawdzi się pościel z materiałów naturalnych, która nie będzie powodowała dyskomfortu, ale zapewniała zdrowy sen. Taką pościel w swojej ofercie posiada hurtownia pościeli hotelowej ze Zbychowa Perfect. Bogdan Kowalewski. Oferuje wysokiej jakości pościel z adamaszku i pościel z bawełny (biała, w odcieniach pastelowych oraz złotą), jak też poduszki, kołdry i prześcieradła bawełniane, które są niezbędnym wyposażeniem pokoi hotelowych i pensjonatów. Pościel z adamaszku idealnie sprawdzi się zimową porą. Jest gruba i ciepła, a do tego niezwykle trwała. Zazwyczaj wzorzysta, z połyskliwymi elementami, prezentuje się niezwykle efektownie. Pościel z bawełny jest miękka, miła w dotyku, pozwala skórze oddychać i odprowadza wilgoć. Wśród bawełnianych pościeli można wybrać tą z flaneli, satyny, dżerseju czy mako (bawełny egipskiej).

Porządne wykonanie

Wszelkie tekstylia hotelowe powinny być wykonane solidnie, z trwałych i mocnych materiałów najwyższej jakości i dobrze wykończone. Najlepiej sprawdzi się pościel zapinana na zamek błyskawiczny. Jest od stosowany w każdej dobrej pościeli. Nie powoduje przedostania się kurzu do środka powłoki, a ponadto jest praktyczniejszy i wygląda bardzo estetycznie. Ważne są też szwy pościeli. Muszą być mocne. Najlepiej, gdyby były podklejone specjalnym laminatem, który chroni je przed rozerwaniem. Pościel powinna być także dobrze wykończona. Firma Perfekt dba o to w każdym swoim produkcie, dzięki czemu pościele, jak też inne wyroby tekstylne proponowane przez nią prezentują się elegancko i schludnie.

Rozmiar

Pościel może być kompletowana w różnych konfiguracjach: jedna lub dwie poszewki na poduszki i poszwa na kołdrę, czasem do tego prześcieradło i poszewka na jaśka. Jednak najistotniejszy jest jej rozmiar. Powinien być dopasowany do poduszek i kołdry. Na rynku jest dostępnych wiele rozmiarów. Najczęściej występujące to: powłoka na kołdrę w wymiarach 140×200, 150×200, 160×200, 180×200, 200×200, 220×200, na poduszki 70×80, 50×60, 50×50, 40×40.

Co oprócz pościeli?

Firma Perfect oprócz tekstyliów pościelowych dla hoteli  ma do zaoferowania także konfekcję łazienkową, w skład której wchodzą ręczniki, szlafroki i dywaniki łazienkowe. Zajmuje się także sprzedażą obrusów i serwet oraz nakładek dla restauracji, hoteli i pensjonatów. Bez problemu zaopatrzysz się tu także w pościel dziecięcą i wszelkie tekstylia dla swojego domu, gdyż firma opróc sprzedaży hurtowej skierowanej do hoteli i restauracji, prowadzi też sprzedaż detaliczną dla klientów indywidualnych. Hurtownia posiada ofertę specjalną dla firm, które za jej pośrednictwem chciałyby się rozreklamować – proponuje śpiwory, kołdry, poduszki i pościel z nadrukiem logo danej firmy jako gadżety reklamowe.

Opracowanie:
Wejherowo, Gdańska 144
tel. 58 672 82 86
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz