Materiał Partnera

Jak zorganizować transport gości na wesele?

Jak zorganizować transport gości na wesele?

Organizacja transportu zbiorowego dla gości weselnych nie należy do obowiązków Pary Młodej, ale z pewnością będzie miłym gestem. Zwłaszcza wtedy, kiedy wesele i ślub są organizowane w dwóch różnych i znacznie oddalonych od siebie miejscach. O czym należy pamiętać podczas planowania tego typu przewozów i jaki środek transportu najlepiej się sprawdzi?

Który środek transportu wybrać?

Ilość gości weselnych to zwykle kilkadziesiąt, a niekiedy nawet ponad 100 osób. Wobec tego wynajmowanie pojedynczych taksówek kosztowałoby fortunę i z pewnością większość przyszłych małżonków nie może sobie na to pozwolić. Najbardziej ekonomicznym i wygodnym rozwiązaniem będzie wynajęcie autobusów z kierowcą. Jeden pojazd może pomieścić aż 50 osób, a mniejsze busy do 18. Dzięki temu można łatwo dostosować ilość pojazdów do ilości gości weselnych. Ogromną zaletą autobusu jest nie tylko niski koszt, ale także efektywność. Współczesne autobusy mogą prezentować się wyjątkowo estetycznie, wręcz luksusowo.

Cechy dobrego przewoźnika

Żeby być zadowolonym z usługi, trzeba przede wszystkim znaleźć dobrego przewoźnika. Profesjonaliści charakteryzują się:

  • Nowoczesnymi pojazdami – nie tylko dobrze wyglądającymi, ale też wyposażonymi w dodatkowe udogodnienia np. klimatyzację. W przypadku większych dystansów ma to ogromne znaczenie, gdyż podróż w nagrzanym pojeździe potrafi być naprawdę męcząca.
  • Podejściem do klienta – każdy powinien być traktowany indywidualnie, a usługi muszą być zawsze dostosowane do potrzeb klienta. 
  • Atrakcyjnymi cenami – dobry przewoźnik nie zawyża swoich cen i nie stara się ukrywać żadnych dodatkowych kosztów. Klient powinien jeszcze przed skorzystaniem z usługi otrzymać cennik i podpisać klarowną umowę, która będzie chroniła oby dwie strony.
  • Bezpieczeństwem – gwarantują je przede wszystkim pojazdy w idealnym stanie technicznym oraz doświadczeni kierowcy.

Jednym z polecanych przewoźników do transportu zbiorowego jest firma Radio Taxi 919, której zaufało i powierzyło transport swoich gości wiele Młodych Par.  Zadowolenie klienta jest najlepszą reklamą firmy.

Zaplanuj wcześniej!

Trzeba pamiętać, że samo znalezienie dobrej firmy transportowej nie wystarczy. Bardzo ważne jest odpowiednio wczesne zarezerwowanie usługi, zwłaszcza w okresie wiosny i lata, kiedy co weekend organizowana jest masa wesel i innych imprez okolicznościowych. Żeby Młoda Para nie została niemile zaskoczona brakiem terminów, dobrze jest skontaktować się z przewoźnikiem już kilka miesięcy wcześniej i wspólnie ustalić wszystkie niezbędne szczegóły

Opracowanie:
Kraków, prof. Myczkowskiego 1/4
tel. 12 191 91
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz