Artykuł sponsorowany

Jak zorganizować imprezę integracyjną? Oaza - organizacja imprez okolicznościowych

Jak zorganizować imprezę integracyjną? Oaza - organizacja imprez okolicznościowych

Imprezy integracyjne cieszą się ogromnym powodzeniem. Wielu pracodawców decyduje się je zorganizować, ze względu na to, że znacznie podnoszą morale w firmie i są świetnym system motywującym dla pracowników. Impreza integracyjna przynosi szereg korzyści - pracownicy poznają się lepiej, a zespół staje się bardziej zgrany. Jak zorganizować imprezę integracyjną? Przede wszystkim skorzystajmy z usług specjalistów, jak firma Oaza.

Organizacja imprezy integracyjnej - wybór miejsca

W przypadku organizacji imprezy integracyjnej niezwykle ważny jest wybór odpowiedniego miejsca. Czym kierować się przy wyborze miejsca i w jakich lokalizacjach najlepiej organizować eventy tego typu? Z pewnością warto wybrać dobrą salę bankietową, w której pracownicy firmy będą mogli wysłuchać przygotowanych prelekcji, brać udział w zorganizowanych dla nich zabawach, a także mieć miejsca na rozmowy i zjedzenie posiłków. Najlepszym pomysłem jest wynajęcie na wyłączność sali bankietowej, która świetnie sprawdzi się jako miejsce organizowania tego typu imprez.

Na co jeszcze zwrócić uwagę? Warto sprawdzić, jaka jest dokładnie oferta firmy, która wynajmuje salę. Jak mówi nam właścicielka sali Oaza, często oferta wynajęcia sali ogranicza się tylko i wyłącznie do wynajęcia miejsca, a przecież to nie wszystko - trzeba zadbać o dekoracje sali, posiłki, zadbać o nagłośnienie czy sprzęt potrzebny do warsztatów czy prelekcji. Warto dowiedzieć się przez zorganizowaniem imprezy, jakie dokładnie rzeczy może nam zaoferować właściciel sali, którą mamy zamiar wynająć. Najlepszym wyborem jest oczywiście wynajęcie sali wraz z pełną jej obsługą - ta opcja najbardziej się opłaca i sprawia, że organizacja imprezy integracyjnej będzie samą przyjemnością i odbędzie się bez stresu.

Kolejnym kryterium, które jest nie mniej ważne, jest położenie sali, którą mamy zamiar wynająć. Dobrze, kiedy sala jest położona w malowniczej okolicy, a dojazd do niej nie jest zbyt skomplikowany. Dzięki temu uczestnicy integracji będą mogli korzystać z dobrodziejstw wypoczynku w spokojnej okolicy, a przy tym dojazd na imprezę integracyjną nie będzie dla nikogo problemem.

Wybierz godne zaufania miejsce!

Kiedy wybierasz miejsce idealne na imprezę firmową, wybierz takie miejsce, które cieszy się dobrymi opiniami! Dzięki temu masz pewność, że dotychczasowi goście danej sali bankietowej byli zadowoleni z tego miejsca i większe jest prawdopodobieństwo, że także  Twoja firma będzie bardzo miło wspominać imprezę w danym lokalu. Imprezy integracyjne to doskonały wybór, z pewnością warto je przeprowadzać, a na miejsce imprezy koniecznie wybierz dobrą salę bankietową.

Oaza - twoje miejsce na przyjęcie

W sali bankietowej Oaza Magdalena Chrynowska można zorganizować imprezę firmową, a także urodziny, chrzciny, wesela czy komunie. W Oazie można też wspaniale bawić się podczas sylwestra czy andrzejek. To doskonałe miejsce na organizację wyjątkowych wydarzeń. Firma specjalizuje się w organizacji imprez okolicznościowych dla kilkudziesięciu osób. Przestronna, klimatyzowana sala posiada odpowiednią przestrzeń do tańca oraz profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie. Eksperci dbają o piękne i efektowne dekoracje, a także oferują obsługę gastronomiczną na najwyższym poziomie. Z szerokiej oferty dań możemy wybrać także kuchnię wegańską i wegetariańską, dzięki czemu zadbamy o podniebienia wszystkich gości. Dania podawane są przez doświadczonych kelnerów, a napoje przygotowane przez utalentowanych barmanów.

Opracowanie:
Jawor, Limanowskiego 13
tel. 667 883 208
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz