Materiał Partnera

Jak zaoszczędzić na wyposażeniu biura?

Jak zaoszczędzić na wyposażeniu biura?

Gdy jesteśmy małym przedsiębiorcą i naszej firmie wiedzie się pomyślnie, powinniśmy się cieszyć. Jest przecież z czego, prawda? Organiczny wzrost oznacza, że sprzedajemy więcej produktów lub usług, a co za tym idzie, otrzymujemy za nie więcej pieniędzy. W końcu jednak nadejdzie moment, w którym będziemy zmuszeni wynająć przestrzeń o przeznaczeniu biurowym. Oczywiście samo pomieszczenie nie wystarczy i będziemy musieli je wyposażyć w meble i akcesoria ułatwiające codzienną pracę. Jak to zrobić, aby nie zbankrutować na samym początku?

Mamy do wyboru kilka możliwości. Zakup najnowszych modeli mebli z salonu jest kosztowną inwestycją, więc może powinniśmy zastanowić się nad zakupem modeli z najniższej półki? Dla niektórych może to być ciekawa okazja, jednak pamiętajmy: niższa cena to niższa jakość. Materiały i wykonanie mogą znacznie odbiegać od tego, co dostaną konsumenci kupujący meble klasy premium.

Możemy także kupić wyposażenie z drugiej ręki, poszukując mebli wśród najróżniejszych ogłoszeń internetowych i tablic ogłoszeniowych w naszym mieście. Jest to oczywiście znacznie tańsza alternatywa dla nowych mebli z salonu, jednak aby nie było tak kolorowo, mogą wystąpić przy tym małe problemy:

  • meble mogą być w złym stanie technicznym
  • jeżeli planujemy zakup większej ilości mebli biurowych, istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że będą identyczne.

Ostatnim, prawdopodobnie najciekawszym sposobem może być zakup nowych mebli, lecz z użyciem kodów rabatowych. Gdy wiemy, czego poszukujemy i gdzie należy szukać, możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy i w promocyjnej cenie pozyskać nowe i ciekawe produkty.

Wiemy już, jaki mamy wybór w poszukiwaniu mebli, czas odpowiedzieć na pytanie dotyczące samego wyposażenia biura: co będzie nam potrzebne?

Każde biuro jest inne i w zależności od uznania może wyglądać inaczej. Podstawowymi elementami stanowiska pracowniczego w biurze, pozostają:

  • wygodne fotele ergonomiczne
  • biurko, którego wielkość możemy regulować
  • lampka oświetlająca biurko, gdy światło dzienne nie wystarcza

Prawdopodobnie najważniejszym zakupem może okazać się odpowiedni fotel. Spędzając przynajmniej 8 godzin w pozycji siedzącej, odpowiedni wybór zapewni nam poprawne podparcie kręgosłupa i sprawi, że praca nie będzie tak męcząca dla naszych pleców. Spoglądając na ofertę sklepu Domator24 i obowiązujące w sklepie kody rabatowe pod adresem: https://www.kod-rabatowy.pl/ergonauta/ możemy zaopatrzyć się w fotele biurowe i szafy metalowe, które świetnie nadadzą się na przechowywanie dokumentacji naszej firmy.

Powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na fotele przeznaczone dla graczy. Chwila moment: jak to dla graczy? Przecież nie zamierzamy grać w gry komputerowe w czasie pracy? Zastanówmy się nad tym, w jakiej pozycji spędzają najwięcej czasu zawodowi gracze komputerowi? Otóż jest to pozycja siedząca! Takie fotele posiadają ergonomiczne oparcie uwzględniające krzywiznę naszego kręgosłupa, regulowane podłokietniki i co najlepsze: zagłówki, na których możemy się oprzeć, gdy poczujemy zmęczenie w naszej szyi. Same plusy prawda?

Dobieranie wyposażenia biura wcale nie musi być koszmarem. Odpowiednio planując cały proces, może się okazać, że zaoszczędzimy dużą sumę gotówki, którą będziemy mogli przeznaczyć na rozwój firmy, poszerzenie zaplecza technologicznego lub kto wie… na przyszłą premię dla nowych pracowników?

Oceń artykuł (2)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz