Materiał Partnera

Jak zadbać o higienę w łazience hotelowej?

Jak zadbać o higienę w łazience hotelowej?

Łazienka hotelowa to bardzo ważne miejsce. Pozwala gościom na utrzymanie higieny oraz zapewnia jeszcze lepszy wypoczynek. Aby łazienka hotelowa właściwie spełniała swoją funkcję, musi być odpowiednio wyposażona. Jakich praktycznych akcesoriów nie może zabraknąć w żadnej dobrze wyposażonej łazience hotelowej?

Higieniczne dozowniki do mydła w płynie

W każdej dobrze wyposażonej łazience hotelowej muszą znaleźć się praktyczne i higieniczne dozowniki do mydła w płynie. Mydła w kostce, z powodu zbyt dużego ryzyka roznoszenia bakterii, nie nadają się do użytkowania w hotelu. Z tego powodu dozowniki do mydła w płynie idealnie nadają się do umieszczenia w hotelowych łazienkach. Wielu gości preferuje także mydło w płynie, gdyż łatwo się pieni oraz umożliwia dokładne zmycie z rąk zanieczyszczeń. Wybierając dozowniki do mydła w płynie, warto zwrócić uwagę na ich wygląd oraz pojemność. Design dozowników powinien być dobrze dopasowany do wystroju łazienki oraz tworzyć z innymi akcesoriami harmonijną całość. Z dbałości o estetykę warto więc kupować akcesoria łazienkowe w komplecie. Takie dozowniki oraz komplety wyposażenia hotelowych łazienek oferuje przykładowo internetowy sklep dla hoteli All 4 Hotels.

Inne akcesoria, których nie może zabraknąć w hotelowej łazience

Innymi akcesoriami, których nie powinno zabraknąć w dobrze wyposażonej łazience hotelowej, są także praktyczne kosze łazienkowe na śmieci. W łazience najlepiej sprawdzą się kosze zamykane. Warto także zainwestować w specjalne pojemniki na torebki higieniczne, których obecność docenią zwłaszcza panie, oraz w praktyczne pojemniki na chusteczki higieniczne. Przydatne w łazience hotelowej będą także szczotki do czyszczenia toalety, które pozwolą gościom zadbać o lepszą higienę łazienki i toalety. Podobnie jak w przypadku dozowników na mydło, warto zdecydować się na zakup wszystkich akcesoriów w komplecie lub dopasować je do siebie w taki sposób, aby miały podobny design oraz kolorystykę. Oprócz samej higieny w hotelowej łazience liczy się także jej estetyczny i schludny wygląd, co w prosty sposób można uzyskać, prawidłowo dobierając do siebie poszczególne akcesoria.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz