Materiał Partnera

Jak wybrać odpowiedni sex shop?

Jak wybrać odpowiedni sex shop?

Gadżety erotyczne możemy bez trudu nabyć w sieci. Pojawiają się zarówno na serwisach aukcyjnych, jak i na stronach specjalizujących się w ich dystrybucji sklepów. Oprócz tego wiele sex shopów działa na ulicach miast kusząc swoją ofertą i możliwością obejrzenia towaru na żywo przed jego kupieniem. Wybór jest duży i często zastanawiamy się, w którym sex shopie najlepiej zrobić zakupy, czym właściwie się różnią? Nasze kryteria mogą być urozmaicone, jednak cel jest jeden kupić wybrane akcesoria i zrobić to dyskretnie.

Zakupy w sieci

Sex shop online to dobra opcja jeśli zależy nam na pełnej dyskrecji. Przed dokonaniem zakupu warto jednak sprawdzić na stronie internetowej czy dany sklep ją gwarantuje. Jeśli tak to przesyłka, którą zamawiamy przyjdzie w białej lub szarej kopercie lub kartoniku, mocno zapakowana, aby nie uszkodziła się w drodze i nikt nie zobaczył jej zawartości. Oprócz tego na takim opakowaniu nie będzie również żadnych znaków czy powiązań z sklepem typu sex shop, jego nazwą czy czymkolwiek co mogłoby sugerować, że zamówiliśmy zabawki łóżkowe.Zakupy stacjonarnie

Takie rozwiązanie również ma swoje zalety, gdyż możemy obejrzeć to co zamierzamy kupić, przed dokonaniem zakupu. Przykładowo biorąc pod uwagę bieliznę, możemy z większą pewnością dobrać odpowiedni rozmiar. Jednak opcja wejścia prosto z ulicy do sex shopu wiele osób przeraża. Niestety w naszym społeczeństwie sex nadal pozostaje tematem tabu i wiele osób nie wypuszcza słowa na jego temat ze swojej sypialni.

Co kupujemy w sex shopach?

Popularnością cieszy się różnego rodzaju bielizna erotyczna, ubiór w stylu BDSM, jak również przebrania, które sprawiają, że w łóżku możemy odgrywać z partnerem różnorodne role. Biorąc pod uwagę zabawki łóżkowe, to sprawdzają się kajdanki, zatyczki analne czy wibratory. Kupujemy również feromony, żele do masażu i lubrykanty. Tak naprawdę wszystko co przyciągnie naszą uwagę i wyda nam się ciekawe, takie, że będziemy chcieli wykorzystać to we wspólnych zabawach łóżkowych z partnerem czy partnerką. Sex z pewnością scala związek, a jego uzupełnienie o nowe doznania, uczenie się na nowo przyjemności przy nowych aktywnościach może okazać się ciekawym urozmaiceniem, które sprawi, że spojrzycie na siebie inaczej.

Jeśli wstydzicie się kupować erotyczne akcesoria w sklepach stacjonarnych, to wybierzcie dyskretną opcję zakupu w sieci z dostawą do domu. W ten sposób absolutnie nikt nie dowie się, co takiego kupiliście, jeśli sami się nie przyznacie i nie pokażecie. 

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz