Materiał Partnera

Jak wybrać idealne rolety?

Jak wybrać idealne rolety?

Rolety są niezwykle istotnym elementem dekoracji. Wspaniale ozdobią nie tylko okno, ale też całe pomieszczenie. Dużą popularnością cieszą się rolety wewnętrzne. Dzięki nim możemy się wyspać. Gwarantują intymną atmosferę. Latem chronią przed palącym słońcem. Zimą zabezpieczają przed dużą utratą ciepłą.  Są nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Dlatego koniecznie zapoznajmy się z bogatą ofertą.

Tradycyjne rolety okienne

Tradycyjne rolety zwijane wyróżniają się atrakcyjną ceną i prostotą. Możemy je bez problemu przymocować do ściany lub sufitu. Jeśli chcemy zamontować ją do ramy okiennej, wybierzmy specjalne uchwyty. W dolnej części rolety występuje kanał odpowiednio obciążony drewnianą listwą. Rolety występują w różnych kolorach. Dzięki temu idealnie pasują do naszego wnętrza. Na stopień zaciemnienia rolet wpływa kolor i rodzaj materiału. Dostępne są materiały zaciemniające, typu dzień-noc i przezroczyste. Przy wyborze rolety weźmy pod uwagę nasze potrzeby i preferencje. Do sypialni idealnie pasują rolety w ciemnym kolorze i zaciemniające. Pamiętajmy, że ciemne modele przepuszczają 30% mniej światła niż jasne. Możemy też zamówić rolety zwijane szyte na miarę. Są idealne, jeśli zamontowaliśmy niestandardowe okna.

Eleganckie rolety rzymskie

W ofercie Bandzerewicz Mieczysław Firma Handlowo-Usługowa znajdziemy również niezwykle eleganckie i funkcjonalne rolety rzymskie. Możemy je łatwo przymocować do sufitu, ściany lub ramy okiennej. Możemy je także bezpośrednio zamontować na karniszu rurowym. Uszyte są z odpowiedniego materiału. Są wspaniałym elementem dekoracyjnym. Mogą mieć falowaną lub prostą falbanę. Dostępne są również modele bez falbany. Wszystko zależy od naszego gustu i stylu wnętrza. Rolety rzymskie mogą być uszyte z jasnego, półprzezroczystego materiału. Wtedy przepuszczają dużą ilość promieni słonecznych i pełnią funkcję nowoczesnej firanki. Dlatego świetnie sprawdzą się w kuchni lub salonie. Natomiast w sypialni warto wybrać rolety z ciemnego i grubego materiału, np. bawełny.

Funkcjonalne rolety zaciemniające

Popularne rolety zaciemniające są wykonane z tkaniny typu blackout. Dzięki nim we wnętrzu panuje przyjemny chłód. Potrafią bowiem skutecznie blokować nawet 95% promieni słonecznych.

Dekoracyjne rolety woalowe

W ofercie znajdziemy również rolety woalowe. Wspaniale sprawdzą się w każdej kuchni. Są lekkie i niezwykle wygodne w użyciu. Są uszyte z eleganckiej organzy z bogatymi wzorami kwiatowymi lub gładkiego woalu. Dzięki nim wnętrze staje się przytulne i doświetlone. Takie rolety można łatwo wyprać.

Opracowanie:
Biała Podlaska, al. Jana Pawła II 192
tel. 83 343 57 87
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz