Materiał Partnera

Jak wybrać dobry salon SPA?

Jak wybrać dobry salon SPA?

Odpoczynek, relaks, pielęgnacja, regeneracja i spokój. Do tego odprężająca muzyka, olejki eteryczne i opieka profesjonalnego personelu. To wszystko znajdziesz w SPA, np. takim jak Górskie Spa w Krynicy-Zdroju. Jeżeli szukasz miejsca, w którym mogłabyś choć na chwilę odpłynąć i zapomnieć o szarej rzeczywistości, oddając się w ręce masażysty czy kosmetyczki, to powinnaś wziąć pod uwagę kilka kwestii przed dokonaniem wyboru.

Profesjonalizm i kwalifikacje pracowników

Wybierając się do salonu Spa oprócz promocji i cennika, twoją uwagę powinien zwrócić przede wszystkim personel i sam salon. Pamiętaj, że bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Gdy wchodzisz do Spa, nie powinnaś być pozostawiona sama sobie. Dobrze, gdyby ktoś z personelu podszedł do ciebie, przywitał i odpowiedział na twoje pytania. Wiele salonów proponuje, jeszcze przed rozpoczęciem zabiegów, indywidualną konsultację. W Górskim Spa spotkanie z terapeutą ma na celu zbadanie kondycji skóry i dobór odpowiednich kosmetyków i zabiegów, wraz z oprawą muzyczną, indywidualnie do każdego gościa. Każdy pracownik Spa, kosmetyczka, masażysta czy terapeuta, powinien być osobą posiadającą wysokie kwalifikacje, doświadczenie oraz obszerną wiedzę w swojej dziedzinie. Ciągłe doskonalenie, poszerzanie horyzontów, udział w licznych szkoleniach jest świadectwem na to, iż salonowi zależy na tym, by być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami związanymi ze swoją działalnością. Pracownicy powinni dbać o przyjazną atmosferę, być uśmiechniętymi, otwartymi i uprzejmymi osobami.

Przyjemne i ładne wnętrza

Spa to miejsce, które kojarzy się z luksusem. Nie może być zatem urządzone byle jak, chaotycznie, niedbale czy zbyt krzykliwie. By sprzyjało relaksowi i regeneracji wnętrza tego miejsca powinny być ładne, ubrane w spokojne barwy. Spa może być urządzone w różnych stylach. Trend Pure Nature zdominowany jest przez wszelkiego rodzaju rośliny i kolory ziemi, a jego celem jest poczucie silnej więzi z matką naturą. W Spa Party możesz urządzić wieczór panieński czy urodziny. Tego typu salony są bardzo popularne w USA. W Aqua Spa dominują kolory wody i nieba, które koją zmysły, a wszelkie zabiegi odbywają się w otoczeniu wody. W salonie odnowy biologicznej w stylu Monochrome dominują odcienie bieli, popielu, zimnego beżu czy srebra , które w połączeniu z eleganckimi i jasnymi dodatkami tworzą ekskluzywną całość. Dla tych, którzy cenią sobie powrót do tradycji, idealną propozycją będzie Traditional Spa. Tu, zamiast przesadnej perfekcji, ważniejsze jest zbudowanie intymnej atmosfery, która wraz z tradycyjnymi rytuałami pielęgnacyjnymi sprawia, że czas na chwile się zatrzymuje.

Propozycje zabiegów

Dbanie o swoje ciało to coś więcej niż smarowanie się kremami i balsamami, dieta i siłownia. Tu najważniejsza jest równowaga ciała i umysłu. Co z tego, że ćwiczysz i dbasz o swoją skórę, jeśli non stop jesteś zestresowana. To, co siedzi w głowie ma bardzo duży wpływ na kondycję fizyczną. Dlatego warto od czasu do czasu zadbać o siebie kompleksowo i wybrać się do Spa. To miejsce, w którym możesz skorzystać z wielu zabiegów pielęgnacyjnych, masaży czy aromaterapii. W dobrym salonie, takim jak Górskie Spa, możesz liczyć na indywidualną konsultację, podczas której zostanie zbadana kondycja twojej skóry i przeprowadzona rozmowa , która ma celu sprawdzenie, czy istnieją przeciwwskazania do wykonania jakiś zabiegów. Jeśli wszystko będzie w porządku, możesz cieszyć się wszystkim, co proponuje salon. Każdy zabieg to swego rodzaju ceremonia, która ubrana jest w indywidualnie dobrany zapach i dźwięki. Korzysta się tu z najwyższej jakości kosmetyków francuskiej marki Purle’s. Oferta obejmuje pielęgnację  twarzy i ciała, obejmującą zabiegi nawilżające oraz odżywcze i regenerujące, jak też mezoterapię bezigłową i mikroigłową. Dla odstresowania i relaksu warto skorzystać z hydromasaży czy masaży relaksacyjnych, a jeśli masz problem z plecami, poproś o masaż leczniczy. Dla wszystkich pań, walczących z pomarańczową skórką, Górskie Spa proponuje zabiegi antycellulitowe. Warto też wybrać się na elektrostymulację mięśni.

Udając się do Górskiego Spa możesz liczyć na to, że w profesjonalny sposób zajmą się tobą wykwalifikowani pracownicy. Niezależnie od tego, jakie zabiegi wybierzesz, po wyjściu z tego miejsca będziesz odprężona, zregenerowana i uśmiechnięta, jednym słowem, jak nowo narodzona.

Opracowanie:
Krynica-Zdrój, Kiepury 3
tel. 666 183 886
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz