Materiał Partnera

Jak wybrać bukiet ślubny?

Jak wybrać bukiet ślubny?

Czas przygotowań ślubnych jest niezwykle emocjonujący – z jednej strony niecierpliwie czekamy, aż nadejdzie ten wielki dzień, a z drugiej odczuwamy stres związany z organizacją tak dużego i ważnego przedsięwzięcia. Musimy zadbać o salę weselną, zająć się menu i transportem dla gości. Niezwykle istotne są także kwiaty – zarówno bukiet dla panny młodej, który powinien idealnie komponować się z suknią oraz charakterem przyjęcia, jak i ustrojony kwiatami pojazd czy sala weselna. Jaką wiązankę zamówić i czym się kierować przy wyborze kwiaciarni? Podpowiadamy!

Wybór bukietu ślubnego to prawdopodobnie jeden z najmilszych momentów w trakcie ślubnych przygotowań, chociaż z pewnością bogaty wybór kwiatów i kształtów wiązanek może przytłoczyć niejedną pannę młodą. Dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór kwiaciarni – tam doświadczona i zaufana florystka doradzi nam, jaki bukiet najlepiej spełni nasze oczekiwania.

Kształt bukietu a Twoja sylwetka

Pamiętaj, że bukiet ślubny powinien być proporcjonalny do Twojej sylwetki. Dlatego, jeśli jesteś bardzo drobna, nie wybieraj ogromnej wiązanki, która Cię przytłoczy. Lepiej wybierz nieduży bukiecik, który doda Ci uroku. Natomiast jeśli jesteś wysoka lub masz rozłożystą suknię księżniczki, możesz zdecydować się na większy i bardziej ekstrawagancki bukiet.

Rodzaj kwiatów

Możesz postawić na tradycyjny bukiet, w którym znajdzie się jeden rodzaj kwiatów – to klasyczne rozwiązanie sprawdzi się między innymi przy eleganckich, prostych sukniach. Uwielbiasz styl boho? Postaw na wianek i bukiet polnych kwiatów przewiązany wstążką! Na pewno zachwycisz wszystkich gości. Nie wiesz, jaki kształt bukietu wybrać ani jakie kwiaty będą dostępne w miesiącu, w którym wychodzisz za mąż? Jeżeli zależy Ci, żeby wiązanka ślubna spełniła wszystkie Twoje oczekiwania i nie chcesz stresować się tym, jak ostatecznie będzie wyglądał Twój bukiet, postaw na sprawdzoną i cieszącą się zaufaniem kwiaciarnię, jak Bukieciarnia w Jaworznie, w województwie śląskim. Przy okazji możesz zamówić butonierkę i poprosić o dekorację samochodu, a nawet sali weselnej i kościoła!

Pamiętaj – wybór odpowiedniej florystki zapewni Wam nie tylko wspaniałe bukiety na weselnych stołach, ale także spokój i przekonanie, że wszystko będzie wyglądało tak, jak sobie tego życzycie. Warto wybrać miejsce, które wyróżnia się dużym doświadczeniem i tworzy wiązanki na różne okazje. Bukiet ślubny powinien dodawać każdej pannie młodej uroku i harmonijnie komponować się z charakterem przyjęcia. Postaw na sprawdzoną kwiaciarnię, a na pewno się nie rozczarujesz.

Oceń artykuł (2)
4.0
Komentarze
Dodaj komentarz