Materiał Partnera

Jak wybierać tanie meble kuchenne?

Jak wybierać tanie meble kuchenne?

Dzisiejszy rynek meblowy jest bardzo szeroki. Bez problemu można znaleźć wiele firm dystrybuujących na przykład meble kuchenne. Niestety, nie wszystkie z nich oferują wyroby o wysokiej estetyce, niepowtarzalnym designie oraz dobrej jakości. Znalezienie odpowiedniego dystrybutora mebli kuchennych pozwoli ci na uzyskanie tanich produktów – taniość nie oznacza jednak niesolidności.

Wielkość kuchni – pomoc architekta

Przy planowaniu aranżacji swojej kuchni warto skorzystać z pomocy architekta wnętrz. To on określi liczbę szafek stojących i wiszących, które powinny zostać zamontowane w pomieszczeniu tak, aby były jak najbardziej funkcjonalne, a zarazem atrakcyjne wizualnie. Architekci określają poziom nasłonecznienia wnętrza, rozmieszczenie przewodów elektrycznych w ścianach wraz z gniazdkami, czy układ systemu grzewczego oraz gazowego. Te wszystkie wyznaczniki są ważne w planowaniu zakupu odpowiednich mebli. Po sporządzeniu dokładnego projektu, architekt nie tylko zarekomenduje ci wybór odpowiednich rozwiązań, ale pomoże wybrać razem z Tobą dobrą firmę dystrybuującą meble. Wtedy będziesz mógł poprosić o wizualizację kuchni wraz z umeblowaniem.

Zakup przez internet

Przy poszukiwaniu odpowiednich mebli kuchennych warto zastanowić się nad zakupem ich w sklepach internetowych, takich jak sklep meblowy Mariusza Jarosza. Tego typu podmioty posiadają pełen asortyment różnego rodzaju mebli kuchennych, a także mebli do salonu, jadalni, sypialni, łazienki, czy też do pokoju dziecięcego. Przy wyborze dystrybutora mebli często kierujemy się ceną. Warto wiedzieć, że sklepy internetowe oferują swoje produkty w znacznie niższej cenie, niż podobne jakościowo wyroby ze sklepów stacjonarnych. Zakup internetowy pozwala również na łatwe i szybkie sprawdzenie specyfikacji mebli, co ułatwia samodzielne aranżowanie kuchni, bądź pomaga w pracy projektanta wnętrz.

Określ styl kuchni

Tanie meble ze sklepów internetowych bardzo często wyróżniają się szeroką ofertą kolorystyczną oraz konstrukcyjną. Pozwala to na dobranie odpowiednich mebli kuchennych do danego stylu. W ostatnich latach dominuje aranżacja kuchni w jasnym, przestronnym i minimalistycznym stylu skandynawskim – meble wyróżniają się bielą, delikatnością linii, a także brakiem wzorów. Popularny jest również styl modernistyczny, w którym łączy się ze sobą różne kolory – najczęściej pastelowe – oraz wzory. Warto wykorzystać w kuchniach nowoczesnych takie elementy, jak wysokie i wąskie blaty, z ustawionymi w rzędzie hokerami barowymi.

Opracowanie:
Brzeg, Armii Krajowej 8
tel. 77 444 14 78
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz