Materiał Partnera

Jak transportować pracowników za granicę?

Jak transportować pracowników za granicę?
Praca za granicą to dla wielu przedsiębiorców szansa na uzyskanie wyższych zarobków, szczególnie w przypadku firm budowlanych. Niestety, zyski muszą być pomniejszone o koszty zakwaterowania i transportu pracowników. W jaki sposób zapewnić dojazd do miejsca docelowego, aby był nie tylko tani, ale także całkowicie bezpieczny dla zatrudnianych w firmie osób?

Jaki środek transportu wybrać?

Wybór środka transportu jest sprawą indywidualną i zależy głównie od odległości danego kraju od Polski. W przypadku odległych miejsc rozsądnym wyjściem będzie wybranie samolotu. Jeśli jednak podróż dotyczy najbliższych krajów np. Unii Europejskiej, transport lądowy jest o wiele lepszym wyjściem. Największymi wadami samolotów są ograniczenia wagowe bagażu oraz wysokie ceny biletów. Wśród opcji alternatywnych można wymienić przede wszystkim przejazd pociągiem oraz wynajem busa. Te drugie są uznawane za optymalne rozwiązanie, gdyż ceny wynajmu nie są wysokie, a będą o wiele wygodniejsze od pociągu. Pracownicy są odbierani miejsca zamieszkania i transportowani prosto do miejsca zakwaterowania. W ten sposób nie trzeba martwić się o dojazd do dworca oraz z dworca do hostelu. Ekipy pracowników zwykle liczą od kilku do kilkunastu osób, co idealnie pasuje do ilości miejsc w standardowych busach.

Stała współpraca z firmą transportową

Żeby dodatkowo obniżyć koszty transportu, warto nawiązać z daną firmą przewozową dłuższą współpracę. Opcję tego typu umożliwia między innymi przedsiębiorstwo Inter-Bus, którego siedziba znajduje się w województwie lubuskim w miejscowości Mirostowice Dolne. Pracownicy delegowani do pracy za granicą zwykle zostawiają w Polsce swoich bliskich, dlatego chcieliby zjeżdżać do domu na weekendy i święta. Wiąże się to z koniecznością zorganizowania wielu kursów w ciągu roku. Nawiązując długotrwałą współpracę z godną zaufania firmą, można zyskać nie tylko atrakcyjne zniżki, ale także gwarancję bezpieczeństwa i komfortu.

Zalety podróżowania busem

Przewozy busem mają wiele zalet, a do najważniejszych należy przede wszystkim:

  • Wygoda – fotele są o wiele wygodniejsze niż w publicznych środkach transportu.
  • Bogate wyposażenie – pojazdy są wyposażone w dodatkowe udogodnienia, takie jak klimatyzacja, odtwarzacze DVD i CD, ogrzewanie, przyciemniane szyby itd.
  • Bezpieczeństwo – w dobrych firmach transportowych są zatrudniani kierowcy z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Każdy pojazd jest regularnie kontrolowany pod względem stanu technicznego i jest odpowiednio ubezpieczany.
Opracowanie:
Mirostowice Dolne, Osiedle 25
tel. 68 375 05 14
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz