Materiał Partnera

Jak szybko przetransportować różnego rodzaju ładunki?

Jak szybko przetransportować różnego rodzaju ładunki?
Przewoźnicy zajmujący się transportowaniem poszczególnych towarów muszą nieustannie dbać o swoich klientów i szukać nowych zleceń. Jest to o wiele łatwiejsze w przypadku wykorzystania specjalnej platformy działającej na zasadzie giełdy transportowej. To bardzo korzystne rozwiązanie dla osoby chcącej zlecić transport, która w prosty sposób może wycenić usługę i znaleźć odpowiedniego przewoźnika. Jak dokładnie działa taki system?

Proste wyszukiwanie zleceń

Znalezienie odpowiedniej firmy transportowej to konieczność szukania między różnymi ofertami, które najczęściej nie podają jednoznacznie kosztów konkretnego przewozu lub jest on zbyt wysoki. Nowoczesne giełdy transportowe funkcjonujące w formie specjalnego systemu wyszukiwania zleceń umożliwiają łatwe znajdowanie przewoźników i szybką wycenę. To rozwiązanie o wiele przystępniejsze i gwarantujące możliwość szybkiego znalezienia firmy, która podejmie się przetransportowania konkretnych przesyłek.

Co ciekawe, renomowane systemy wyszukiwania zleceń nie wymagają uiszczenia opłaty za korzystanie z nich. Brak abonamentu za dostęp do takich usług jest sporym ich atutem, jednak należy pamiętać o właściwym korzystaniu z systemu. Pierwszym krokiem jest uzupełnienie profilu. W przypadku platformy Transwithus.com należy podać podstawowe informacje, które niezbędne są do weryfikacji danych i tym samym stania się wiarygodnym. Jak wyglądają dalsze etapy wysyłki towaru za pomocą tego typu giełdy transportowej?Sprawiedliwa wycena

Zainteresowana osoba korzystająca ze specjalnego systemu wyszukiwania zleceń po znalezieniu właściwej oferty otrzymuje informacje na temat wycenionego kosztu takiego transportu. Dzięki temu łatwiej jest oszacować, czy konkretne zlecenie jest korzystne i czy chce on wybrać akurat tę firmę transportową. Jeśli tak, to po zatwierdzeniu oferty transportu przesyłane są do przewoźnika niezbędne dane zamawiającego, a także wszelkie szczegóły, które dotyczą konkretnego przewozu. Przesyłający, rezerwując konkretny transport, wpłaca jedynie 10% całej kwoty, a resztę uiszcza w późniejszym terminie przewoźnikowi.

Po otrzymaniu zapłaty nie pozostaje nic innego, jak tylko bezpiecznie i terminowo dostarczyć wybraną przesyłkę do wyznaczonego miejsca. Przewoźnik po zrealizowaniu zlecenia bez konieczności długiego oczekiwania może przystąpić do podejmowania nowych ofert. Te nadal znajdują się w specjalnych systemach do wyszukiwania zleceń, nazywanych najczęściej giełdami transportowymi, a podejmowanie ich nie stanowi problemu. Warto zatem korzystać z takiego rozwiązania – jest ono proste w obsłudze, wygodne i dodatkowo zapewnia możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród wielu przewoźników. Zlecający jest też w stanie uzyskać informacje o kosztach transportu, co jest dla niego niezwykle istotne.

Opracowanie:
Elbląg, gen. Władysława Andersa 11 lok. 20
tel. 793 567 272
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz