Materiał Partnera

Jak pielęgnować piersi, by jak najdłużej zachowały jędrność i ponętny kształt?

Jak pielęgnować piersi, by jak najdłużej zachowały jędrność i ponętny kształt?

Comiesięczne wahania hormonalne, ciąża, karmienie, szybki wzrost i spadek masy ciała – nasze piersi nie mają łatwego życia. Każda większa zmiana, która zachodzi w naszym organizmie, odbija się na wyglądzie biustu. A przecież i tak mamy już wystarczająco wiele kompleksów w jego powodu. Jedne z nas marzą o większym rozmiarze, inne zaś oddałyby wiele, by móc uprawiać ulubiony sport bez przeszkody, jaką są pełne piersi. Bez względu na to, jakim biustem obdarzyła nas natura, warto dbać o to, by prezentował się on jak najlepiej. Co może nam w tym pomóc?

Dobrze dobrany stanik to podstawa!

Niestety, ale aż 90% z nas nosi źle dopasowany stanik. Ma to negatywny wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, ale też zdrowie. Nieprawidłowo dobrany biustonosz zniekształca piersi, powodując ich deformacje. Jeśli będzie zbyt ciasny, utrudni przepływ limfy i spowoduje podrażnienia skórne. Z kolei za duży nie będzie stanowił dobrego oparcia dla biustu, a więc nie spełni nawet swojej podstawowej roli. Przy obfitych piersiach niedopasowany stanik spotęguje bóle kręgosłupa i głowy. Czy warto się tak męczyć? W doborze stanika może pomóc nam brafitterka.

Specjalistka posiada w swoim sklepie wiele fasonów i rozmiarów biustonoszy. Na próżno szukać ich w popularnych sieciówkach. Jak tłumaczy brafitterka z salonu bielizny Malavi – idealnie dopasowany biustonosz pozwoli na dłużej zachować jędrność biustu. Poprawi też całościowy wygląd sylwetki, co z pewnością doda nam… pewności siebie. No i najważniejsze – dobrze dobrany stanik to stanik wygodny. Koniec z piersiami próbującymi wydostać się bokiem miseczki i biustem podskakującym przy każdym bardziej intensywnym ruchu!

Chłodny natrysk dla elastycznej skóry

Każda z nas lubi czasem zrobić sobie długą, klimatyczną kąpiel w towarzystwie świeć i ulubionej muzyki. Tylko że nasze piersi nie bardzo przepadają za długotrwałym przebywaniem w zbyt ciepłej wodzie. Nie oznacza to oczywiście, że musimy zrezygnować z upragnionej chwili relaksu. Aby zachować elastyczność skóry i jędrność biustu, każdą kąpiel powinno się kończyć chłodnym prysznicem. Piersiom doskonale robi też natrysk naprzemienny, czyli polewanie ich raz ciepłą, a raz chłodną wodą.

Kremuj nie tylko twarz!

Ogromną uwagę przykładamy do pielęgnacji naszej twarzy, ale często zapominamy o szyi i dekolcie. Te obszary również potrzebują regularnego złuszczania i codziennej dawki nawilżenia. Wybierajmy jednak peelingi i balsamy z jak najbardziej naturalnym składem, a przy ich aplikacji wykonujmy delikatny masaż skóry. Dość szybko zauważymy różnicę w wyglądzie naszych piersi. Skóra stanie się gładka, promienna i napięta.

Opracowanie:
Poznań, Traugutta 15 lok. 17F
tel. 570 001 501
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz