Artykuł sponsorowany

Jak często myć samochód w myjni?

Jak często myć samochód w myjni?

Zastanawiasz się, czy lepiej myć samochód często, czy rzadko? W końcu ma to związek z jego prezencją, a także niekorzystnym wpływem brudu na kondycję jego karoserii. Czy częste wizyty w myjni samochodowej mogą zniszczyć lakier i doprowadzić do szybszego rdzewienia pojazdu? Jaka jest prawda na ten temat? Tego dowiesz się z naszego artykułu. Przeczytaj go uważnie.

Myjnia szczotkowa – poznaj jej zalety!

Czyste auto to dla niektórych priorytet, a dla innych przykry obowiązek. Zastanawiasz się, gdzie umyć samochód, aby ta czynność była bezpieczna dla karoserii? Skorzystaj z miejsca, jakim jest myjnia szczotkowa. Oto jakie ma zalety;

  • tania;

  • łatwa w obsłudze;

  • precyzyjna;

  • nie niszczy lakieru.

W myjni ręcznej masz wybór odpowiednich sposobów mycia. Od doboru szczotek poprzez dany program np. woskowanie, nabłyszczanie. Jesteś w stanie doczyścić zakamarki felg i usunąć pozostałości po ptasich odchodach.

Jak często korzystać z myjni? Oto jest pytanie!

Ogólnie rzecz biorąc, samochód warto zaprowadzać na myjnie w momencie, gdy jest on brudny. Zgodnie z zaleceniami nie powinno się tego robić częściej niż raz na tydzień podczas słonecznych dni. Najlepsze jest mycie ręczne, które nie powoduje mikrouszkodzeń lakieru. Wykonasz je w myjni Mm-Cars, która znajduje się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Nowoczesne myjnie samochodowe posiadają wydzielone boksy i są w stanie obsługiwać wielu klientów jednocześnie. Spłukiwanie, mycie mikroproszkiem czy ochrona gorącym nano-woskiem – wszystkie te zabiegi zadbają o wygląd Twojego pojazdu.

Jeśli uważasz, że mycie samochodu zimą jest bezsensowne to wiedz, że taka regularna pielęgnacja chroni go przed skutkami mrozu. Czynność tą wykonuj raz w miesiącu, a gdy temperatura powietrza jest na plusie, może być to nawet raz na dwa tygodnie. Uchroni To Twój samochód przed zamarzaniem wody i uszkodzeniem karoserii. Staraj się dokładnie usuwać zanieczyszczenia z opon i felg, miej na uwadzę, że sól z karoserii źle wpływa na ich stan.
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz