Jak bez stresu zaplanować Święta?

Jak bez stresu zaplanować Święta?

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Pachnąca choinka, prezenty, smakołyki na wigilijnym stole i inne świąteczne przyjemności mogą być jednak powodem stresu i zabiegania. Co zrobić, żeby podczas przygotowań do Gwiazdki nie stracić głowy? Zaplanować je! Pobierz nasz świąteczny planer i krok po kroku zaplanuj Boże Narodzenie, a już nic cię nie zaskoczy!

Pobierz świąteczny planer pkt.pl

Aby świąteczne przygotowania przebiegły sprawnie, warto je wcześniej zaplanować. Nie jesteś fanką takich rozwiązań? Zmienisz zdanie, jeśli zobaczysz nasz świąteczny planer, który możesz z łatwością pobrać i wydrukować. Znajdziesz w nim między innymi:

  • Listę zadań na każdy tydzień, dzięki której na pewno o niczym nie zapomnisz.
  • Pomysły na świąteczne dekoracje DYI; wianek świąteczny, choinkę z makaronu, choinkę ze wstążki.
  • Propozycje upominków świątecznych - zawsze zastanawiasz się, co kupić pod choinkę? Podpowiadamy, że skarpetki nie będą dobrym pomysłem, a garść prezentowych inspiracji znajdziesz właśnie w naszym planerze.
  • Miejsce na twoją listę prezentów i kartek świątecznych, menu, listę zakupów i przepisy.
  • Inspiracje na bożonarodzeniowe menu - nie masz czasu szukać przepisów? Nie chcesz martwić się, że coś nie wyjdzie? Sprawdź nasze sprawdzone przepisy na pyszne dania.
Przygotowania do Bożego Narodzenia jeszcze nigdy nie były tak proste!


Pobierz planer

Opracowanie:
Aleksandra
Redaktor pkt.pl
Oceń artykuł (4)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz