Materiał Partnera

Jacht idealne zaprojektowany – 4 koncepcje do wyboru

Jacht idealne zaprojektowany – 4 koncepcje do wyboru

Własny jacht to marzenie wielu osób. Ten rodzaj zwiedzania np. krajów śródziemnomorskich to z pewnością bardzo atrakcyjny sposób na spędzenie wakacji. Jacht daje nam wolność – to my decydujemy, w jakim porcie się zatrzymamy i na jak długo. Możemy także nieustannie rozkoszować się widokiem lazurowej wody, słońcem i swobodą. Jeżeli chcesz mieć własny jacht, zadbaj, żeby był idealnie dopasowany do potrzeb całej rodziny.

Dobrze zaprojektowany jacht jest nie tylko funkcjonalny i bezpieczny, ale także wygodny i estetycznie zaaranżowany. Dlatego, jeśli zależy nam na jachcie „szytym na miarę”, który spełni wszystkie nasze oczekiwania, skontaktujmy się z renomowaną firmą Intuition Yachts Marta Zawadzka. Misją firmy jest projektowanie praktycznych, atrakcyjnych wizualnie jachtów, które będą przemierzać wody świata i uszczęśliwiać swoich właścicieli.

Jacht prywatny turystyczno-rodzinny dla 4-osobowej załogi

Starannie zaprojektowany jacht, stworzony z myślą o rekreacyjnym wypoczynku rodzinnym. Znajdziemy w nim kabinę dwuosobową z podwójnym łóżkiem oraz kabinę dwuosobową z dwoma łóżkami, praktyczną kuchnię, jadalnię, łazienkę z prysznicem oraz duży pokład rufowy, który świetnie sprawdzi się do wspólnego, rodzinnego wypoczynku. Jacht dla 4-osobowej załogi to idealna inwestycja, dzięki której wakacyjne wojaże staną się niezapomnianą przygodą.

Jacht czarterowy dla 6-osobowej załogi

Wygodne, przestronne wnętrze zostało zaprojektowane tak, żeby umożliwić czarter jachtu do turystyki rekreacyjnej. Załoga będzie miała do swojej dyspozycji komfortową łazienkę z wanną, kuchnię, salon, sterówkę, mały pokład dziobowy oraz duży pokład rufowy.

Jacht przystosowany do żeglugi osób niepełnosprawnych

Jacht został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, jednak funkcjonalne rozwiązania, które znalazły się w projekcie, docenią wszyscy. Jacht zaprojektowano z myślą o żegludze dziennej. Będzie komfortowy dla 6-osobowej załogi.

Jacht konferencyjny dla 12-osobowej załogi

Powstaje coraz więcej jachtów przeznaczonych do spotkań biznesowych. Ten wygodny, 12-osobowy jacht zachwyca rozwiązaniami funkcjonalnymi i estetycznym designem. Znakomicie sprawdzi się podczas spotkań biznesowych, konferencji oraz imprez firmowych. Jacht składa się z wygodnego salonu konferencyjnego, łazienki, kuchni, sterówki, małego pokładu dziobowego oraz przestronnego pokładu rufowego.

Jaki powinien być Twój idealny jacht? Skontaktuj się ze specjalistami, którzy stworzą dla Ciebie wyjątkowy projekt.

Opracowanie:
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz