Materiał Partnera

Interesujesz się techniką decoupage? W Sarafan zakupisz odpowiednie materiały

Interesujesz się techniką decoupage? W Sarafan zakupisz odpowiednie materiały

Sztuka z serwetek papierowych i papieru ryżowego podbiła serca rękodzielników w Polsce i na świecie. Technika decoupage pozwala na stworzenie przepięknych dekoracji o niepowtarzalnym wyglądzie. Zastanawiasz się, jakie materiały są potrzebne, by zacząć z nią przygodę? Szeroki wybór klejów i lakierów niezbędnych w pracy z serwetkami znajdziesz w sklepie internetowym Sarafan.

Decoupage – w jakie materiały należy się zaopatrzyć?

Ogromną zaletą techniki decoupage jest to, że nie potrzeba umiejętności plastycznych, by stworzyć coś oryginalnego. Metoda serwetkowa jest prosta, daje ogromne możliwości, a przy tym nie generuje wysokich kosztów. Na sam początek musisz zaopatrzyć się w odpowiednie materiały do decoupage, do których należy:

  • klej wodny do decoupage;

  • pędzelek z naturalnego włosia;

  • serwetki papierowe;

  • zestaw farb akrylowych i lakier;

  • przedmioty do ozdabiania w technice decoupage.

W technice decoupage możesz ozdabiać szkatułki, doniczki, wazony, a także patery i talerze szklane. To świetny sposób nie tylko na ozdobienie mieszkania, ale na prezent dla bliskiej Ci osoby. Warto spróbować, bo to wiele nie kosztuje.

Safran – materiały kreatywne dla rękodzielników

Papierowe ozdoby, ręcznie zdobione przedmioty codziennego użytku czy scrapbooking. Rękodzieło wraca do łask i coraz więcej osób potrafi przekuć go w formę zarobku – informuje pracownik Sarafan.

Sklep internetowy obfituje w przeróżne materiały kreatywne, z których pomocą można stworzyć niebanalne rzeczy do domu. W jego ofercie znajdziesz między innymi: stemple na gorąco, perełki w płynie, barwniki do mas, cekiny, kryształki dekoracyjne, farby, czy artykuły ze styropianu. Zamówiony towar jest wysyłany w przeciągu dwóch dni roboczych pod wskazany przez Ciebie adres. Klienci sklepu mogą wybrać wiele metod płatności w tym przedpłatę i zapłatę przy dostawie towaru. Jeśli zamierzasz rozpocząć przygodę z rękodziełem, to gwarantujemy, że z pewnością znajdziesz tutaj odpowiednie akcesoria.

Opracowanie:
Wrocław, Gorlicka 69 lok. 7
tel. 660 662 009
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz