Materiał Partnera

Instalacje hydrauliczne marki Geberit

Instalacje hydrauliczne marki Geberit

Jeśli marzysz o pięknej łazience, która będzie wykończona w odpowiednim stylu architektonicznym, zadbaj przede wszystkim o to, aby była ona również bardzo funkcjonalna. Warto między innymi postawić na rozwiązania instalatorskie z sektora hydraulicznego, które oferuje marka Geberit. Poznaj kilka wyjątkowych inspiracji, na remont swojej łazienki.

Spłuczki podtynkowe od Geberit

Przy projektowaniu łazienki bardzo ważne jest odpowiednie zaprojektowanie zestawu WC. Coraz częściej przy nowoczesnych pomieszczeniach charakterystycznych dla stylu skandynawskiego, awangardowego, modernistycznego, czy też rustykalnego, wykorzystuje się spłuczki podtynkowe, które nie tylko pozwalają na zaoszczędzenie miejsca we wnętrzu, ale także powodują, że sama muszla staje się bardziej estetyczna wizualnie. Dzisiaj dostawcą tego typu rozwiązań jest marka Geberit, która oferuje między innymi konstrukcje z linii Sigma. Wyróżniają się one wysokością zabudowy 112 cm, uruchamianiem z przodu, wersją dla osób niepełnosprawnych, a także możliwością wdrożenia instalacji zdalnego/automatycznego spłukiwania. Warto przy tym wiedzieć, że konstrukcja podtynkowa jest zbudowana w taki sposób, aby optymalizować zużycie wody. Korzystając z rozwiązania Geberit Sigma stawiasz zatem na rozwiązania proekologiczne!

Baterie umywalkowe Geberit Piave i Brenta

Bardzo ważnym elementem wykończeniowym naszej łazienki, jest dobór odpowiednich baterii umywalkowych, które są zwieńczeniem funkcjonalnej instalacji hydraulicznej. Dzisiaj występuje ich mnogość na rynku, ale warto kolejny raz zwrócić się ku rozwiązaniom marki Geberit. Oferuje ona między innymi niezwykle, designerskie i przy tym bardzo proste baterie linii Piave i Brenta, które świetnie nadają się przy zasilaniu sieciowym, bateryjnym, jak i generatorowym. Istotne jest również to, iż na rynku działają autoryzowani serwisanci, którzy będą w stanie w przypadku usterki zagwarantować gwarancyjny serwis i całkowicie, nowe oryginalne części.

Panele do natrysków bezbrodzikowych

Trzecią inspiracją na piękną łazienkę w ramach wykorzystania produktów marki Geberit, są tak zwane panele do natrysków bezbrodzikowych. Jest to innowacyjna technika prysznicowa, która nie stawia wielkich trudności instalatorom, którzy niestety nie zawsze są w stanie zrealizować pomysły klientów, związane z natryskami bez brodzików. Ważne jest przy tym jednak zaufanie tylko wyspecjalizowanym firmom, które współpracą z firmą Geberit. Jedną z nich jest przedsiębiorstwo Mo-Ja, które zajmuje się między innymi: montażem armatury, tworzeniem wewnętrznych instalacji wodnokanalizacyjnych i C.O., czy też serwisowaniem wyrobów właśnie od Geberit. Z pełną ofertą firmy instalatorstwa hydraulicznego zapoznasz się na jej klarownej stronie internetowej.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz