Materiał Partnera

Innowacyjne systemy listew przypodłogowych i schodowych – Salag

Innowacyjne systemy listew przypodłogowych i schodowych – Salag

Podłoga jest ważnym elementem aranżacji mieszkania. Od rodzaju zastosowanego materiału, jego parametrów czy wykończenia zależą estetyka wnętrza oraz jego funkcjonalność. W starszych mieszkaniach ściany często są krzywe, a umocowanie do nich listew podłogowych czy narożników staje się problemem. W jego rozwiązaniu pomaga Salag – firma, która oferuje nowoczesne rozwiązania z dziedziny wyposażenia wnętrz.

Dwadzieścia lat doświadczeń w produkcji listew i profili

Firma Salag jest uznanym na polskim rynku producentem listew przypodłogowych, progowych, listew do glazury i terakoty, a także profili meblowych i elementów wykończenia schodów. Obecna produkcja jest efektem 20 lat doświadczeń, gdyż pierwsze wyroby zeszły z taśm w Białymstoku już w 1997 roku. Od tego czasu Salag systematycznie się rozwija, co kilka lat wprowadzając innowacyjne technologie i nowe materiały. Jednym z ostatnich dokonań firmy jest włączenie do produkcji nowych wariantów listew przyblatowych LP4 i LP5, które wyróżniają się nowoczesnym i bardzo eleganckim designem. Listwy z tej kolekcji uzupełniają znany już i doceniany przez klientów produkt, jakim jest listwa przypodłogowa Lima. Dzięki zróżnicowaniu kolorów stwarza ona szerokie możliwości w tworzeniu estetycznych wykończeń podłóg we wnętrzach.

Innowacyjne materiały dla wymagających klientów

Firmę Salag wyróżnia innowacyjność. W trosce o zadowolenie klientów i zdobywanie uznania nowych odbiorców asortymentu przedsiębiorstwo stale podąża za nowinkami technicznymi. Efektem takiej polityki jest wprowadzenie do produkcji materiałów takich jak deska kompozytowa. To rozwiązanie, które łączy walory naturalnych materiałów z wysoką trwałością i ekologicznym charakterem. Materiały tego typu są znacznie trwalsze od drewna, a to gwarantuje zmniejszenie zapotrzebowania na ten surowiec i ograniczenie wycinki drzew. Salag poświęca ochronie środowiska wiele uwagi. Wprowadzenie materiału, który jest w 100% poddawany recyklingowi, stanowi potwierdzenie polityki proekologicznej. Firma tworzy również nowoczesne materiały hybrydowe poprzez łączenie różnych tworzyw czy tworzyw i surowców naturalnych. Uzyskiwane materiały są jeszcze trwalsze, estetyczniejsze, bardziej funkcjonalne i mają unikalne właściwości.

Nowoczesny design, precyzja wykonania i surowa kontrola jakości

Produktem, który szczególnie zwraca uwagę na firmę Salag, jest nowoczesny system listew przypodłogowych, który całkowicie zmienia postrzeganie estetyki wykończenia podłóg. Dzięki zastosowaniu wysoce elastycznych materiałów dopasowanie nawet bardzo długich elementów do nieregularnej linii ściany nie jest już żadnym problemem. Listwy doskonale radzą sobie zarówno na krzywiznach, jak i na ścianach o wypukłej powierzchni. Uzupełnia je specjalny system narożników. Umożliwiają one łączenie listew przypodłogowych w miejscach, w których kąt między ścianami wynosi więcej niż 90 stopni.  To nowoczesne rozwiązanie w połączeniu ze starannie projektowanym designem sprawia, że produkty firmy Salag są wyjątkowe. Dodatkowym ich atutem jest precyzja ich wykonania, którą gwarantuje zaangażowanie mikroinżynierii. Nie bez znaczenia jest również surowa kontrola jakości na każdym etapie produkcji. Dzięki tym czynnikom listwy przypodłogowe, przyblatowe, instalacyjne, deski kompozytowe i inne produkty zyskały uznanie nie tylko w Polsce, ale i w wielu innych krajach. Świadczą o tym liczne nagrody i patenty, jakie firma uzyskała na przestrzeni ciągu 20 lat.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz