Materiał Partnera

Innowacyjna chemia gospodarcza o różnorodnym zastosowaniu od firmy Szym-Pol Edwarda Piórko

Innowacyjna chemia gospodarcza o różnorodnym zastosowaniu od firmy Szym-Pol Edwarda Piórko

Dobra chemia gospodarcza pochodząca od profesjonalnych sprzedawców współpracujących z najlepszymi i najbardziej polecanymi markami pozwala na wykorzystanie jednego produktu w różnorodnych celach oraz gwarantuje skuteczność i wydajność sprzątania. Sprawdź, dlaczego warto poznać ofertę chemii gospodarczej od firmy Szym-Pol.

Ciekawa oferta i niezastąpione produkty

Firma Szym-Pol oferuje środki chemiczne w formie koncentratów, co znacznie zwiększa wydajność sprzątania. Na tym jednak korzyści się nie kończą. Produkty pochodzące z Niemiec i Polski opracowane są w taki sposób, by jeden artykuł był w stanie zastąpić kilka innych środków. Więcej o tym mówi specjalista pracujący w firmie Szym-Pol Edwarda Piórko oferującej sprzedaż środków chemii gospodarczej zarówno wysyłkowo, jak i stacjonarnie:

Nasze produkty wychodzą naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów dzięki swojej innowacyjności i wydajności. Za przykład warto podać płyn Lemon dostępny w naszej ofercie, który sprzedawany jest w formie koncentratu i pakowany do litrowych butelek. Jest on w stanie zastąpić nawet pięć innych produktów – świetnie sprawdza się do mycia parkietów lakierowanych, paneli podłogowych, płytek gresowych, marmuru, linoleum, wykładzin PCV. Ponadto wykazuje właściwości antypoślizgowe oraz antyelektrostatyczne. Podobne właściwości ma środek Indur Top do mycia wszystkich posadzek, który nadaje się nawet do podłóg remontowanych, bo nie zostawia białego osadu. Nasza oferta jest naprawdę ciekawa i różnorodna – jestem pewien, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. W razie wątpliwości oczywiście zapraszam do kontaktu. Jesteśmy po to, by pomóc i doradzić klientom.

Dlaczego warto poznać ofertę firmy Szym-Pol?

Warto zaznaczyć, że oferta firmy Szym-Pol na środkach chemii gospodarczej się nie kończy. Dostępne w niej są także środki kosmetyczne, takie jak szampony do włosów, ekologiczne mydła w płynie, kremy, środki do dezynfekcji czy żele oczyszczające. Klienci zainteresowani środkami chemii gospodarczej powinni wiedzieć, że oferta jest znacznie szersza niż innowacyjne płyny do mycia podłóg. Dostępne są także inne, wielofunkcyjne środki, takie jak Brial Top pozwalający na czyszczenie blatów, płytek ściennych, nagrobków i nie tylko. Klienci firmy Szym-Pol bardzo docenili ją za wydajne środki o różnorodnym zastosowaniu w konkurencyjnych cenach.

Opracowanie:
Kęty, os. Nad Sołą 8 lok. 16
tel. 604 430 098
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz