Materiał Partnera

Indywidualny wybór idealnej taksówki? To możliwe!

Indywidualny wybór idealnej taksówki? To możliwe!

Podróżowanie taksówką powinno być komfortowe, jednak wszyscy wiemy, że w rzeczywistości bywa różnie. Zaszczepienie wysokich standardów obsługi klienta korporacji taksówkarskich jest jednym z najważniejszych celów kierowców jednej z firm w Katowicach.

Dostarczenie usługi taksówkarskiej na najwyższym poziomie to coś więcej niż szybki dowóz osób pod wskazany adres – przekonuje nasz rozmówca z firmy Tele Taxi Katowice. Obok punktualności kierowcy liczy się przecież także bezpieczeństwo i komfort podróży oraz standard obsługi, jaki prezentuje personel korporacji. Co jeszcze powinno charakteryzować idealną taksówkę?

Tani przewóz, wygodna płatność

Nie ulega wątpliwości, że jednym z czynników wpływających na wybór firmy taksówkarskiej jest cena świadczonych usług. Zarówno ustanowienie przeciętnych cen przejazdów na przyzwoitym poziomie, jak również oferowanie rabatów, zniżek oraz programów lojalnościowych to rzeczy, które świadczą o ukierunkowaniu firmy na potrzeby klienta.

W erze nowych technologii bardzo ważnym, a często zaniedbywanym aspektem jest możliwość bezgotówkowej zapłaty za przejazd. Tymczasem nowoczesne taksówki powinny być wyposażone w terminale płatnicze.

Elastyczna oferta przewozów

Postępowe korporacje taksówkarskie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klienta, oferując niespotykane dotychczas na naszym rynku usługi. Zakupy z dostawą do domu, odbiór gości z lotniska, szybkie doręczenie przesyłki z pominięciem kuriera – to tylko niektóre z pomysłów, jakie realizują dzisiejsi taksówkarze.

Taksówka taka jak chcesz

Duży bagaż, wózek, rower zepsuty w oddalonej części miasta? Zdarza się, że zwykła taryfa osobowa nie wystarczy. Dlatego niektóre firmy umożliwiają klientom indywidualny wybór idealnej taksówki. Zamawiając transport uprzedź dyspozytora o tym, że towarzyszy Ci nietypowy ekwipunek i bezwzględnie oczekuj spełnienia swoich potrzeb.

Taksówka jako holownik? Przewóz zwierząt? Konieczne awaryjne ładowanie akumulatorów? W żadnej z tych sytuacji w Katowicach nie musisz być sam. Zadzwoń po taksówkę i pożegnaj problem!

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz