Materiał Partnera

Indywidualny styl wnętrza

Indywidualny styl wnętrza

To właśnie dzięki nim czujemy się w domu lub mieszkaniu swobodnie i przyjemnie. Meble – podstawowy element wyposażenia każdego pomieszczenia, mają niebagatelne znaczenie w kontekście odpowiedniej aranżacji wnętrz. Profesjonalnie zaprojektowane i stylowo wykonane są naszą wizytówką. Co jednak w wypadku, gdy nie możemy znaleźć satysfakcjonujących nas mebli w ofertach sklepów?

Domorosły projektant

Indywidualne koncepcje urządzenia lokum są domeną każdego, kto zapragnął remontu swojego dotychczasowego miejsca zamieszkania lub postanowił zbudować nowe od podstaw. Niezależnie od tego, czy aranżację wnętrz pozostawiamy profesjonalnemu projektantowi, czy też sami dopasowujemy elementy wyposażenia, zawsze mamy określoną wizję tego, jak powinno wyglądać dane pomieszczenie. Niekiedy jednak jesteśmy zmuszeni do szukania alternatywnych rozwiązań, bowiem wielkie sklepy posiadają w ofercie jedynie standardowe zestawy mebli. Te zaś niekoniecznie satysfakcjonują domorosłego projektanta. Nierzadko też trudno jest je dopasować do niestandardowych wymiarów pokoju. Jak się okazuje, istnieje rozwiązanie takich problemów. Są nimi producenci mebli na zamówienie, którzy dopasowują każdy element do wymagań określonych przez klienta. Takie usługi świadczy firma Surlejewski s.c. z powiatu wrocławskiego. Wykonanie specjalnych konstrukcji, będących odzwierciedleniem indywidualnej wizji projektanta, to zadanie trudne, ale przynoszące wiele satysfakcji. Okazuje się też, że nieszablonowy kształt lub wymiar pomieszczenia nie jest przeszkodą w jego stylowym wyposażeniu.

Funkcjonalność przede wszystkim                  

To właśnie niestandardowe rozmiary powierzchni są największą przeszkodą w ich umeblowaniu. Projektanci wykonują plany zabudowania takich pomieszczeń, ale aranżacja nadal pozostaje wyzwaniem ze względu na normy, którymi kierują się producenci mebli oferowanych w wielkich sklepach sieciowych. Zamawiając indywidualne wyposażenie wnętrz, często mamy obawę odnośnie funkcjonalności. Całkowicie niesłusznie, bowiem meble na wymiar są bardzo praktyczne. Wykonawcy dostosowują je do naszych wymogów i potrzeb tak, by każdy zrealizowany indywidualny projekt był pełnowartościowy. Nie są to jedynie elementy dekoracyjne – spełniają wszelkie funkcje klasycznych mebli, a nierzadko są nawet wyposażone w dodatkowe opcje. Są idealnym rozwiązaniem nie tylko w przypadku niestandardowych pomieszczeń, ale i wtedy, gdy chcemy nadać naszym wnętrzom charakterystyczny i jedyny w swoim rodzaju styl. Warto zatem przemyśleć zakup mebli na wymiar, które będą odzwierciedleniem indywidualnego projektu. To świetny pomysł na urządzenie domu lub mieszkania w wyjątkowym, ponadczasowym stylu.

Opracowanie:
Tworzyjanów 50
tel. 502 117 932
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz