Materiał Partnera

Impreza z dreszczykiem emocji? Zorganizuj ją na strzelnicy!

Impreza z dreszczykiem emocji? Zorganizuj ją na strzelnicy!

Jeśli chcesz, żeby organizowana przez Ciebie impreza na długo zapadła Twoim gościom w pamięć, musisz zadbać o to, by była wyjątkowa. Świetnym sposobem na to jest zorganizowanie zabawy w jakimś nietypowym miejscu. Doskonałym rozwiązaniem na wieczory kawalerskie czy urodziny jest zorganizowanie eventu na strzelnicy. Taka impreza to musi być strzał w dziesiątkę!

Celny strzał

Większość imprez jest do siebie bardzo podobna. Zabawa przy głośnej muzyce i alkoholu – to najczęściej sposób na uczczenie przeróżnych okazji. Trudno się dziwić, że wspomnienia z takich wieczorów są dość ulotne. Skoro nie wyróżniają się niczym wyjątkowym, trudno, by zapadły nam w pamięć. Jeśli jednak chcemy, żeby pamięć o jakimś szczególnym dniu została z nami na długo, postawmy na coś oryginalnego. Niezapomnianym wieczorem w życiu każdego mężczyzny powinien być wieczór kawalerski. Jeśli chcemy go spędzić naprawdę po męsku, zamiast iść do klubu, wybierzmy się na strzelnicę.

– Na naszej strzelnicy zapewniamy strzelanie dla każdego i gwarantujemy przy tym pełną satysfakcję. Nasi instruktorzy prowadzą szkolenia dla początkujących, ale zajmują się też doskonaleniem umiejętności zaawansowanych strzelców. Zawsze dbamy o wysoki komfort na terenie strzelnicy. Do dyspozycji klientów mamy kawiarnię oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Strzelamy statycznie oraz dynamicznie, mamy też strzelanie z niespodziankami. W ofercie mamy szkolenia strzeleckie oraz imprezy strzeleckie pod okiem wykwalifikowanych fachowców. Zapraszamy również na strzelanie z broni kolekcjonerskiej zachęca przedstawiciel Strzelnicy 9. Strzelnica, organizacja imprez.

Zabawa dla najmłodszych

Wyprawa na strzelnicę to świetna atrakcja nie tylko dla dorosłych. Strzelać mogą także dzieci w wieku szkolnym. Taka atrakcja to będzie doskonały prezent dla każdego nastolatka, pasjonującego się bronią i militariami. Możemy zrobić mu niespodzianką i zorganizować przyjęcie urodzinowe na strzelnicy albo po prostu wręczyć mu karnet podarunkowy, żeby mógł strzelać wtedy, kiedy będzie miał ochotę. Taki karnet przeznaczony dla dziecka to niewielki wydatek – cena wynosi około 50 zł – a radość obdarowanego jest gwarantowana. Strzelanie to naprawdę pasjonujące zajęcie. Możemy być pewni, że gdy ktoś w młodości złapie takiego bakcyla, to będzie już odwiedzać strzelnicę przez całe życie. Na strzelnicy, pod okiem doświadczonych instruktorów, strzelanie jest bardzo bezpieczne, ale zawsze zapewnia nam ten wspaniały dreszczyk emocji.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze (1)
Dodaj komentarz
08.09.2017
Zgadzam się, imprezy strzeleckie mają coś w sobie. Ja byłem na takiej imprezie na strzelnicy ProGun Tac we Wrocławiu. Oprócz strzelania było też ognisko :) Bawiliśmy się świetnie i na pewno było to coś oryginalnego.