Materiał Partnera

Impreza niespodzianka – jak ją zorganizować?

Impreza niespodzianka – jak ją zorganizować?

Czy to awans w pracy, urodziny czy też niespodziewany przyjazd członka rodziny, powodów do świętowania można znaleźć ogrom. Wiele osób marzy o zorganizowaniu dla swoich bliskich niespodzianki, którą będą ciepło wspominać do końca życia. Z zazdrością patrzymy na organizowane w telewizji, perfekcyjnie wypadające eventy i zastanawiamy się, jak to ugryźć. Organizując tego typu przyjęcia, warto pamiętać, że nie dla każdego będzie ono dobrym rozwiązaniem.

Kiedy wypada zorganizować imprezę niespodziankę?

Żeby nie zaliczyć wtopy, najpierw trzeba się upewnić, że dana osoba jest otwarta na tego typu niespodzianki. Najlepiej jest organizować przyjęcia dla przyjaciół i członków rodziny, których bardzo dobrze znamy i wiem, czego oczekiwaliby od swojej imprezy marzeń. Powinno się unikać robienia niespodzianek dla dalszych znajomych lub osób, które zwyczajnie nie przepadają za takimi atrakcjami.

Wybór miejsca na zabawę

Odpowiedni wybór miejsca do zorganizowania imprezy to kluczowy element. Może to być domówka, lecz należy brać pod uwagę zaopatrzenie się w catering, a także późniejsze sprzątanie. Lepszym wyjściem będzie wybór lokalu. Wiele restauracji, w tym np. Restauracja Zdrojowa, daje możliwość zorganizowania mniejszych, prywatnych i firmowych eventów wraz z noclegiem dla gości. Decydując się na lokal, nie trzeba martwić się o dodatkowe wyposażenie, przekąski, alkohol oraz aranżację i wygospodarowanie odpowiedniej ilości miejsca.

Dresscode – szalone pomyły

By impreza niespodzianka się udała, nie wystarczy o niczym nie mówić solenizantowi, czy jubilatowi – ważna jest unikatowość wydarzenia. Doskonałym pomysłem będzie określenie ustalonego dresscode np. rodem z Wielkiego Gatsbiego. Nakłonienie niczego nieświadomej osoby do przebrania się nie będzie łatwe, ale efekt starań z pewnością zostanie doceniony i zapamiętany na długie lata! Do popularnych motywów wybieranych na przyjęcia są: powrót do wcześniejszych dziesięcioleci i epok, motyw baśniowy, motyw związany z indywidualnymi zainteresowaniami np. malarstwem, literaturą itd.

Jak namówić przyjaciela do pojawienia się w określonym miejscu?

Jest to jedna z trudniejszych kwestii imprez niespodzianek. Najpierw należy się upewnić, że osoba, dla której wyprawiamy przyjęcie, na pewno tego dnia nigdzie nie wychodzi i ma czas, aby się spotkać w danej lokalizacji. Dobrym sposobem będzie po prostu umówienie się na wypad we dwójkę np. na randkę, jeśli osoba ta posiada swoją drugą połówkę. W przypadku, kiedy nie mamy pretekstu, by nasz przyjaciel się przebrał, można zabrać ze sobą jego ulubiony, imprezowy zestaw ubrań lub kostium.

Opracowanie:
Jastrzębie-Zdrój, 1 Maja 28
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz