Materiał Partnera

Hybryda na paznokciach? Zalety rozwiązania

Hybryda na paznokciach? Zalety rozwiązania

Piękne paznokcie to podstawa. Często w natłoku obowiązków nie mamy czasu o nie zadbać. Dzięki lakierowi hybrydowemu możemy cieszyć się zadbanymi paznokciami przez długi czas. Nie musimy przejmować się odpryskami czy częstym zmywaniem lakieru i nakładaniem go na nowo. Przeczytaj, czym dokładnie jest hybryda. Sprawdź, jakie są zalety jej stosowania.

Czym jest manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy na przestrzeni paru lat zyskał na popularności. Przy stylizacji paznokci wykorzystuje się specjalny preparat. Nakłada się go w dwóch warstwach i utwardza pod lampą UV – tłumaczy specjalista z firmy Chrome, która produkuje lakiery do paznokci.

Należy przy tym pamiętać, że manicure hybrydowy nie daje możliwości przedłużania paznokci. Przy wykonaniu tego typu stylizacji płytki nie liczy się długość – świetnie wygląda to zarówno na długich, jak i krótkich paznokciach. Metoda hybrydowa zakłada pracę na naturalnej płytce, co zmniejsza potencjalne uszkodzenia.

Jakie są zalety stosowania hybrydy?

Zalet stosowania hybryd jest wiele. Największą z nich jest wygoda. Raz a dobrze położona hybryda na paznokciach może trzymać się nawet do trzech lub czterech tygodni. Oznacza to, że przez cały ten czas nasze paznokcie nie wymagają żadnej pielęgnacji i żadnych poprawek. Codziennie budzimy się z pięknymi paznokciami i z tak samo zadbanymi paznokciami kładziemy się spać. Jedynym problemem jest tutaj odrost, który nie musi jednak tak bardzo przeszkadzać i psuć efektu wizualnego.

Manicure hybrydowy wyróżnia trwałość – to również jest jego wielka zaleta. Dzięki hybrydom zaoszczędzisz wiele czasu i energii, które możesz przeznaczyć na inne zajęcia.

Efekt również potrafi być piorunujący. Paznokcie po takim zabiegu wyglądają niesamowicie. Manicure hybrydowy wygląda zdecydowanie lepiej niż manicure wykonany zwykłym lakierem. Co więcej, o wiele bardziej utwardza on paznokieć, dzięki czemu nie musimy martwić się o odpryski lub złamania. Prawdopodobieństwo pęknięcia jest o wiele mniejsze. Możemy zatem zapuścić długie paznokcie i nie martwić się niczym. W przypadku zwykłego manicure’u często jest to niemożliwe albo bardzo trudne.

Należy pamiętać jednak, że manicure hybrydowy jest droższy niż normalny manicure. Czasami zdarza się także, że płytka paznokcia reaguje na niego negatywnie. Przeciwwskazaniami do wykonania tego typu stylizacji są choroby paznokcia oraz słaba płytka. Warto jednak przetestować to rozwiązanie. Sprawdziło się ono bowiem u wielu kobiet.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz