Materiał Partnera

Hurtownia Trend TJ – ogromny wybór artykułów tapicerskich

Hurtownia Trend TJ – ogromny wybór artykułów tapicerskich

Poszukując godnego zaufania dostawcy artykułów tapicerskich niejednokrotnie napotykamy hurtownie, które niestety nie spełniają oczekiwań. Długi termin realizacji zamówień, niedostępność części asortymentu, utrudniony kontakt ze sprzedawcą to tylko niektóre z problemów, którym musimy stawić czoła. Świadomość trudności jakie spotykają klientów na każdym etapie zamówienia, począwszy od poszukiwań oferty a skończywszy na obsłudze posprzedażowej, pozwoliła wiodącej hurtowni internetowej Trend TJ stworzyć bogatą ofertę, która z pewnością odpowie na nawet najbardziej wyszukane wymagania klientów. Na szczególną uwagę zasługują tutaj tkaniny dedykowane – brandowane.

Dla kogo przeznaczone są tkaniny brandowane?

Niewiele hurtowni tapicerskich reprezentuje sobą tak nowatorskie podejście jak Trend TJ. Przede wszystkim, swoją działalność prowadzi ona w dużej mierze przez Internet, dzięki czemu staje się ona rozpoznawalną marką, co plasuje ją bardzo wysoko na tym szczeblu. W ofercie sklepu internetowego znajdziemy przeróżne produkty (narzędzia tapicerskie, tkaniny obiciowe, samochodowe, kleje), które możemy przeglądać bez wychodzenia z domu. Ponadto, każdy klient może skontaktować się z pracownikami hurtowni, którzy zgodnie z najwyższymi standardami obsługi klienta odpowiedzą na każde pytanie oraz doradzą w przypadku wątpliwości związanych z wyborem odpowiedniego artykułu. 

Niezwykle ciekawą propozycją jest zamówienie tkaniny dedykowanej, czyli tkaniny brandowanej. W skrócie, jest to włóknina, na którą naniesiono logotyp bądź inną grafikę. Spersonalizowane tkaniny są przeznaczone dla osób, które są dumne ze swojej marki, nie stronią od nowoczesnych metod promocji i chcą dotrzeć do jak największej liczby osób.

Tkaniny brandowane mogą służyć w wielu celach – do wykonania odzieży, toreb reklamowych, pokrowców i różnych rodzajów gadżetów reklamowych. Wszystko zależy od naszej kreatywności. Wysoka jakość druku oferowana w hurtowni Trend TJ sprawia, że nasz branding pozostanie na włókninie niezależnie od jej wykorzystania.

Tkaniny brandowane oferowane przez Trend TJ charakteryzują się dużym poziomem przepuszczalności dla pary wodnej oraz powietrza, łatwością formatowania poprzez krojenie i szycie, ekonomicznością, lekkością, miękkością, nowoczesnością i trwałością. Ich gramatura wynosi 120 gramów.

Pozostała oferta hurtowni Trend TJ

W hurtowni tapicerskiej Trend TJ znajdziemy oczywiście nie tylko tkaniny brandowane. Jej rozbudowana oferta potrafi przyprawić o istny zawrót głowy – w pozytywnym sensie. Do wyboru mamy ogromną liczbę różnego typu tkanin tapicerskich meblowych oraz samochodowych, a także gąbek, klejów, narzędzi, nici, igieł i innych akcesoriów wykorzystywanych w tapicerstwie.

Specjalna oferta hurtowni Trend TJ kierowana jest do klientów z branży tapicerskiej – rozpoczęcie stałej współpracy to gwarancja stałych, terminowych dostaw oraz rozbudowane możliwości negocjacji. Specjaliści pracujący w Trend TJ wychodzą na przeciw każdemu klientowi, zachowując z wielką starannością normy panujące we współczesnym biznesie.

Opracowanie:
Opole, Strzelecka 1
tel. 77 456 70 21
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz