Materiał Partnera

Hotele z możliwością organizacji imprez okolicznościowych

Hotele z możliwością organizacji imprez okolicznościowych

Różnego rodzaju uroczystości wymagają odpowiedniej oprawy oraz ugoszczenia zaproszonych bliskich. Warto zadbać o ich komfort oraz doskonałą zabawę poprzez wynajęcie właściwych rozmiarów sali w hotelu dysponującym wieloma pokojami gościnnymi. W ten sposób zorganizowane wesele czy firmowy bankiet mogą trwać wiele dni, co z pewnością jest wygodnym i praktycznym rozwiązaniem dla organizatora i gości.

Wspaniałe wesele

Zorganizowanie ślubu i wesela to zawsze wiele wydatków oraz skomplikowanych kwestii logistyczno-organizacyjnych. Warto zadbać o to, by miejsce, do którego zaproszeni zostaną goście, stanowiło dla nich atrakcję i było doskonale zlokalizowane. Istotne są również względy praktyczne – połączenie sali weselnej wraz z hotelem oferującym wiele miejsc noclegowych będzie z pewnością rozwiązaniem rozsądnym i umożliwiającym szampańską zabawę nie tylko na weselu, ale i poprawinach odbywających się tradycyjnie następnego dnia. Domy Szczęścia Jowita Pacyna to gwarancja doskonale zorganizowanej imprezy okolicznościowej, takie jak chociażby właśnie wesele – oprócz sporych rozmiarów sali weselnej oraz możliwości noclegowych, organizatorzy oferują swoim gościom także catering w formie np. obiadów weselnych. To spore udogodnienie, które nie wymusza konieczności wynajmowania wielu firm zajmujących się profesjonalną organizacją poszczególnych elementów wesela. Nie jest to jednak jedyna uroczystość, którą warto wyprawić w hotelu dysponującym przestronną salą. Jakie jeszcze imprezy okolicznościowe można w takim miejscu zorganizować?

Imprezy różnego typu

Połączenie hotelu ze sporą salą daje możliwość wynajęcia obiektu w celu organizacji imprezy okolicznościowej – oprócz wesela może to być m.in. wystawny bankiet nawet dla kilkudziesięciu gości. Spora sala umożliwia przeprowadzenie różnego rodzaju konferencji lub wszelkich imprez firmowych. W takim wypadku również sporym atutem okazuje się możliwość wynajęcia miejsc noclegowych. Niekiedy pracownicy czy zaproszeni goście mieszkają w miejscach znacznie oddalonych od hotelu, co bywa szczególnie kłopotliwe w przypadku braku własnego środka transportu np. w postaci samochodu osobowego. W tego typu hotelu można również zorganizować imprezę integracyjną, przyjęcia komunijne czy chrzciny. To doskonałe miejsce do celebrowania różnego rodzaju jubileuszy i uroczystości rodzinnych. Należy jednak pamiętać o wyborze odpowiedniego pensjonatu, które zagwarantuje dostępne pokoje dla konkretnej liczby zaproszonych gości. Warto także dokładnie przeanalizować lokalizację oraz możliwości, jakie daje np. posiadana przez hotel sala.

Opracowanie:
Świdwin, ks. Popiełuszki 34
tel. 730 805 806
Oceń artykuł (1)
4.0
Komentarze
Dodaj komentarz