Materiał Partnera

Hotele w Słubicach i okolicach. Gdzie warto się zatrzymać?

Hotele w Słubicach i okolicach. Gdzie warto się zatrzymać?

Słubice to miasto przygraniczne, które znajduje się przy trasie prowadzącej do Berlina. Zaledwie 70 km dzieli je od stolicy Niemiec, zaś z drugiej strony niedaleko stąd do Gorzowa Wielkopolskiego czy Zielonej Góry. Ze względu na dogodną lokalizację miasta, a także historyczne zabytki, atrakcje turystyczne czy rozrywki kulturalne, warto wiedzieć, gdzie najlepiej zatrzymać się, będąc w Słubicach.

Do Słubic możesz wybrać się zarówno służbowo, jak i rekreacyjnie. Bez względu na cel podróży potrzebujesz wygodnej bazy noclegowej, w której zrelaksujesz się po aktywnym dniu i nabierzesz sił na kolejny. W razie niepewnej pogody, obiekt musi zapewniać atrakcje dla acstarszych i młodszych. Oprócz tego liczy się nowoczesna architektura i elegancki wystrój wnętrz, smaczne jedzenie oraz dogodna lokalizacja obiektu.

Baza noclegowa w Słubiach

Ze względu na swoją przygraniczną lokalizację Słubice to miejsce, w którym znajdziesz wiele obiektów noclegowych. W zależności od oczekiwanego standardu, ceny oraz charakteru możesz wybrać luksusowy hotel, jak również apartamenty, pensjonaty czy obiekty rekreacyjne. Warto określić z góry, czego szukasz. Jeśli wybierasz się na dłuższy pobyt rekreacyjny z dziećmi, obiekt położony blisko lasu z dostępem do agroturystyki będzie ciekawą opcją. Jako przystanek na trasie w podróży biznesowej dobrze sprawdzi się hotel, który oferuje komfort, wyżywienie, dostęp do strefy relaksu i sal konferencyjnych.

Dlaczego warto wybrać hotel?

Jednym z najchętniej wybieranych obiektów noclegowych w Słubicach jest Hotel Kaliski. Dlaczego warto wybrać pobyt w hotelu?

  • Wysoki standard — przestronne klimatyzowane pokoje z łazienkami gwarantują relaks na najwyższym poziomie. Do tego goście hotelowi mogą korzystać ze strefy SPA, basenu lub sauny, a także innych atrakcji na terenie obiektu.
  • Dobra lokalizacja —czyli taka, do której łatwo dojechać z głównej drogi, bez konieczności długiego kluczenia i tracenia czasu.
  •  Smaczna kuchnia — restauracja to serce każdego hotelu. W ramach pakietów pobytowych można skosztować urozmaiconych przysmaków z różnych stron świata.

Hotel to nie tylko miejsce noclegowe. Większe, nowoczesne obiekty dysponują również rozwiniętym zapleczem biznesowym. Sale konferencyjne służą do organizacji spotkań i eventów. Słubice, z uwagi na swoją lokalizację przy granicy polsko-niemieckiej, są idealną bazą do organizacji biznesowych negocjacji czy mitingów z zachodnimi kontrahentami. Zaproszenie ich do luksusowego obiektu znacznie podniesie prestiż Twojej firmy oraz stworzy optymalne warunki do odbycia służbowych spotkań.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz