Materiał Partnera

Hotel Twoich marzeń – zaplanuj swój odpoczynek w Gdańsku

Hotel Twoich marzeń – zaplanuj swój odpoczynek w Gdańsku

Odpoczynek od pracy i obowiązków domowych to bardzo ważny element naszego życia. Naukowcy zajmujący się psychiką człowieka również są zdania, że wyjazdy w nowe miejsca to sposób na zdrowe łączenie życia prywatnego i zawodowego – nowoczesny model work-life balance. Najczęściej marzymy o wyjeździe za granicę, ale czasem nie wiemy, co tracimy. W Polsce znajduje się bowiem wiele kurortów, które swoją ofertą zachęcają do przyjazdu gości z zagranicy.

Piękno polskiego morza i zabytkowego miasta

Jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Polsce jest Gdańsk. Mimo to nie każdy wie, jak urocze jest to miasto i jak wiele atrakcji turystycznych oferuje. Warto nadmienić, że Gdańsk jest miastem, do którego najliczniej przybywają turyści z Niemiec, Rosji, Skandynawii czy też Wielkiej Brytanii. To wszystko dzięki jego bogatej historii, pięknej i wiekowej architekturze, a także morskiemu klimatowi – Morze Bałtyckie wyróżnia się swoją kulturą turystyczną na tle innych mórz Europy. Polecaną bazą noclegową jest ekskluzywny, trzygwiazdkowy Amber Hotel Gdańsk, który położony jest na malowniczym wzgórzu. Tego typu hotele wyróżniają się swoją uniwersalnością – idealne na leniwy wypoczynek w hotelowym SPA, są świetnym rozwiązaniem w przypadku wyjazdów służbowych, a także idealnym miejscem dla całych rodzin, które planują wypoczynek na plażach i między murami trójmiejskich perełek zabytkowych.

Wybierz odpowiedni standard

Warto wiedzieć, że najlepsze trójmiejskie hotele zawsze oferują swoim gościom wiele udogodnień, takich jak restauracja z zatrudnionymi szefami kuchni o wysokich umiejętnościach kulinarnych czy strefa relaksu SPA. Jeśli chodzi o same pokoje, dobierz je do własnych potrzeb, upodobań oraz rodzaju pobytu. Do wyboru będziesz miał ekskluzywne pokoje standardowe czy pokoje delux wyróżniające się bogatszym wyposażeniem, np. mini barkiem. Najlepsze pokoje hotelowe wyposażone są zawsze w klimatyzację, minikosmetyki, wygodne łóżka z wysokiej klasy materacami, a także telewizory, odtwarzacze DVD, sejfy i przestronne łazienki.

Apartamenty dla wymagających turystów

Gdańsk słynie również z przepięknych apartamentów, które można wynająć w centrum miasta. Bardzo często należą one do właścicieli hoteli, dlatego spróbuj dowiedzieć się, czy dany kurort oferuje tego typu usługi. Trójmiejskie apartamenty są bardzo przestronne, z pięknymi widokami na Stare Miasto. To one są świetnym pomysłem na miesiąc miodowy – dobra lokalizacja sprzyja zwiedzaniu miasta czy prowadzenia nocnego życia w barach, kawiarenkach, warzelniach i klimatycznych restauracjach. Gdańsk jest świetnym miejscem również na wyjazd weekendowy dla zakochanych par, które mogą spędzić czas nad morzem, w mieście, ale także wypoczywając w hotelu. Wybierając miejsce pobytu sprawdź, czy oferuje ono strefę SPA. Wspólne masaże, sauna czy jacuzzi pozwolą jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie.

Organizacja wesel – piękne sale i bogactwo przepysznych dań

Olbrzymią zaletą trójmiejskich hoteli o wysokich standardach jakościowych jest również możliwość zorganizowania wesel. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie: hotel i sala bankietowa w jednym, czyli idealny sposób na zabawę oraz regenerację tuż po niej. Wnętrza tychże sal weselnych są starannie przygotowane na tego typu okoliczności, co bardzo często nie wymaga dużego nakładu finansowego na usługi florystyczne i dekoratorskie. Warto pamiętać również o tym, że hotele wyróżniają się swoją nienaganną pracą wedle restrykcyjnych harmonogramów – te umiejętności są bardzo ważne przy organizowaniu przyjęcia weselnego. Kolejną zaletą organizowania wesela w hotelu jest jadłospis – restauracje hoteli o wysokim standardzie słyną z przepysznych dań głównych oraz wymyślnych deserów. Warto pokusić się o menu z tradycyjnymi bałtyckimi potrawami.

Konferencje – wynajem przestrzeni dla firm

Warto wiedzieć, że najlepsze hotele zawsze posiadają sale konferencyjne. Gdańsk jest miastem, w którym kwitnie biznes związany z różnymi gałęziami gospodarki – np. outsourcingiem procesów biznesowych, informatycznych czy finansowych. Najlepszym miejscem na negocjacje, a także przeprowadzanie szkoleń, są właśnie hotelowe sale konferencyjne, które zapewniają spokój z dala korporacyjnego gwaru. Wynajem sal konferencyjnych to idealne rozwiązanie w przypadku organizacji szkoleń, konferencji, bankietów, pokazów, spotkań biznesowych oraz rozmów rekrutacyjnych. Tego typu pomieszczenia są przystosowane na przyjęcie nawet dwustu gości. Posiadają one specjalistyczne tablice, nagłośnienie i inne wymagane sprzęty.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz