Materiał Partnera

Hostele pracownicze MPark – zdecydowanie najlepsza oferta na Śląsku.

Hostele pracownicze MPark – zdecydowanie najlepsza oferta na Śląsku.

Województwo śląskie należy do czołówki polskich regionów, które rozwijają się najprężniej. W związku z licznymi inwestycjami, każdego miesiąca do największych śląskich miast, przybywają pracownicy oddelegowani z innych części kraju. Sporym wyzwaniem jest zapewnienie dla nich komfortowych, ale też niedrogich noclegów. Decydując się na współpracę z MPark, pracodawca zyskuje gwarancję, że jego podwładni każdego dnia będą stawiać się do pracy wypoczęci i pełni sił.

MPark – najlepszy standard w najniższej cenie

Hostele MPark to grupa nowoczesnych obiektów noclegowych, która zlokalizowana jest na terenie województwa śląskiego. Przedsiębiorstwo posiada swoje placówki w miastach takich jak Katowice, Bytom, Mysłowice, Jaworzno, Chorzów, Zabrze, Tarnowskie Góry czy Piekary Śląskie. Dogodne umiejscowienie hosteli sprawia, że z ich usług każdego miesiąca korzystają setki zadowolonych pracowników. Do dyspozycji gości znajdują się pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe. W każdym z nich jest wygodne łóżko, lodówka, czajnik elektryczny oraz wysokiej klasy telewizor z dostępem do szerokiej gamy różnorodnych programów. W każdym z obiektów noclegowych znajduje się także darmowe Wi-Fi, z którego klienci mogą korzystać bez ograniczeń. Pokoje każdego dnia są dokładnie sprzątane, co ma duży wpływ na komfort pobytu. Pracodawcy mogą zakwaterować swoich podwładnych w pokojach o normalnym bądź podwyższonym standardzie, co sprawia, że oferta firmy jest bardzo elastyczna. A wszystko to w bardzo konkurencyjnej cenie. Wynajęcie pokoju pracowniczego na 30 dni, wiąże się dla pracodawcy z wydatkiem rzędu 27 złotych za dobę od osoby. To zdecydowanie najtańsze noclegi dla firm na całym Śląsku.

Dodatkowe udogodnienia

Hostele MPark zapewniają pracownikom wielu branż nocleg w komfortowych warunkach, dbając o każdy aspekt pobytu. Goście mają dostęp do wspólnej kuchni, w której bez problemu mogą przygotować sobie posiłek. Hostel przez całą dobę serwuje gorące napoje, istnieje również możliwość skorzystania z usług cateringowych, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które pracują przez większą część dnia i nie mają czasu na samodzielne gotowanie. Każdy obiekt wyposażony jest również w pralnię, dzięki czemu goście nie muszą martwić się magazynowaniem brudnej bielizny lub ręcznym praniem ubrań. MPark dba także o dobre samopoczucie gości oddając do ich dyspozycji piłkarzyki i inne gry rozrywkowe, które uatrakcyjniają czas spędzony w hostelu.

Hostele MPark wyróżniają się swoją ofertą spośród innych placówek, oferujących noclegi dla firm. Priorytetem przedsiębiorstwa jest zadowolenie klientów oraz otwarcie na ich potrzeby. Atrakcyjne ceny, doświadczona i sympatyczna obsługa oraz dogodna lokalizacja to największe zalety tych obiektów noclegowych.

Opracowanie:
Mysłowice, Fabryczna 7
tel. 666 500 200
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz