Materiał Partnera

Gustowne meble hotelowe przepisem na sukces.

Gustowne meble hotelowe przepisem na sukces.

Większość gości wybierając hotel kieruje się wyglądem pokoi. Każdy z nas pragnie zatrzymać się na noc w komfortowo i gustownie urządzonym wnętrzu. Mało kto ma ochotę zapłacić na stare, wysłużone łóżko, przypadkowe biurko i niepasującą do wystroju szafę. O sukcesie hotelu w dużej mierze decyduje jego standard i jakość umeblowania.  Na co zwrócić uwagę przy zakupie mebli?

Lobby to wizytówka hotelu

Zanim goście trafią do wybranych pokoi, zawitają do lobby i to na podstawie jego wyglądu wyrobią sobie zdanie o całym hotelu. Główna przestrzeń powinna być urządzona elegancko i ze smakiem. Można śmiało powiedzieć, że to wizytówka całego obiektu. W lobby powinna znaleźć się stylowa lada, która będzie służyć za recepcję. Nie wolno zapominać o wygodnych sofach i fotelach dla gości, którzy będą oczekiwać na wolny pokój lub przyjazd taksówki. Przydadzą się także stoliki, przy których będzie można poczytać lub popracować chwilę z laptopem. Lobby nie może być nudne, dlatego warto poszukać ciekawych inspiracji na jego aranżację.

Funkcjonalne pokoje z wygodnymi meblami

Wyposażenie pokoi odpowiada za sukces hotelu. Wszystkie pomieszczenia powinny być utrzymane w podobnym klimacie, dzięki czemu aranżacja będzie spójna i uporządkowana. W hotelowym pokoju nie może zabraknąć wygodnego łóżka i praktycznych stolików nocnych. Niezbędna jest duża szafa, w której gość będzie mógł przechowywać swoje rzeczy osobiste i wydzielone miejsce do pracy. W tym celu sprawdzi się biurko wraz z krzesłami. Na wyposażeniu pokoju powinna znaleźć się też komoda , na której często umieszcza się czajnik elektryczny i filiżanki. Wszystkie meble powinny być wykonane z dużą starannością z wysokiej klasy materiałów. Należy pamiętać, że każdego dnia będą z nich korzystać różne osoby, więc wyposażenie musi cechować się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ważne jest także to, by meble były łatwe do konserwacji i utrzymania ich w czystości. Aby zachować wspomnianą już spójność aranżacji, dobrym rozwiązaniem jest zakup mebli hotelowych na zamówienie. Wielu polecanych producentów umeblowania- takich jak np. firma Konar- oferuje taką usługę . Dzięki współpracy z profesjonalnym przedsiębiorstwem zyskujemy pewność, że meble zostaną stworzone z wysokiej jakości materiałów, przez co posłużą nam dłużej. Będziemy mieć wpływa także na ich końcowy wygląd, co nie jest możliwe w przypadku gotowych produktów. Ponadto z łatwością dopasujemy umeblowanie do wnętrz inspirowanych lub utrzymanych w innowacyjnym stylu.

Opracowanie:
Góra, Różana 23
tel. 58 672 29 93
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz