Materiał Partnera

Gryf – nauka jazdy dla prawdziwych kierowców.

Gryf – nauka jazdy dla prawdziwych kierowców.

Wiele jest opowieści o Gryfach, potężnych, mitycznych stworzeniach z ciałem lwa i głową orła. Ich głównym zajęciem było wyszukiwanie, magazynowanie i pilnowanie złota, i drogocennych kamieni. Zamiast jaj składały szafiry. Służyły też bogom do ciągnięcia rydwanów. Są symbolem bezpieczeństwa, niezawodności i solidności. Rzetelni kierowcy jak wyjątkowe, cenne szafiry, znajdują opiekę pod skrzydłami profesjonalnych nauczycieli nauki jazdy.

Oferowane szkolenia na prawo jazdy

Nauka jazdy Gryf kształci kierowców w kategorii B, C i CE, D oraz organizuje szkolenia ADR.

Zdobycie prawa jazdy kategorii B uprawnia:

  • Do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie do 3,5 tony,
  • Z dodatkową przyczepką lekką lub obu pojazdu i przyczepki nie przekraczających 4.250 kg

Minimalny wiek osoby ubiegającej się o prawo jazdy to 18 lat, lub 17 lat i 9 miesiące w momencie rozpoczęcia kursu. Szkolenie trwa 30 godzin teoretycznych i 30 godzin praktyki.

Zdobycie prawa jazdy kategorii CE uprawnia do kierowania samochodem ciężarowym wraz z przyczepą.  Szkolenie, to 25 godzin praktycznej jazdy, zakończonej egzaminem wewnętrznym.

Prawo jazdy kategorii D to nasi przyszli kierowcy autobusów. Żeby zdobyć  uprawnienia do kierowania autobusem trzeba mieć ukończone 24 lata.

Żeby zdobyć uprawnienia do przewożenia materiałów niebezpiecznych należy ukończyć szkolenie ADR .

Nauka jazdy Gryf organizuje także szkolenia dla przyszłych właścicieli firm transportowych.

Atuty firmy Gryf

Podstawą dobrej opinii są:

  • profesjonalni pracownicy – nauczyciele,
  • Przystępna cena szkoleń,
  • Nauka na sprawnych samochodach,
  • Wystarczająca dostępność kursów,
  • Szeroka oferta szkoleń

Dlaczego warto ukończyć kurs na prawo jazdy

Wolność. To podstawowy argument dla amatorów rowerów. Nie ogranicza kierowcy pogoda, czy odległość.

Praca. Zawód kierowcy jest opłacalny i dobrzy kierowcy są zawsze poszukiwani. Natomiast uprawnieni do prowadzenia samochodów osobowych, mogą dojeżdżać do pracy w dalej położonych miejscowościach.

Podróże. Wyjazdy zagraniczne i w różne zakątki naszego kraju, dostępne dla osób prywatnych, jak i z racji wykonywanego zawodu dla kierowców zawodowych.

Masz wybór. Od ciebie zależy, czym będziesz jeździł, rowerem, czy samochodem. A może chodzisz pieszo. Nawet jeśli nie masz potrzeby używania samochodu, masz blisko do pracy, posiadanie prawa jazdy może się przydać. Poznasz przepisy ruchu drogowego, zyskasz uprawnienia na przyszłość. Nie wiadomo przecież co będzie za 5, 10, 15 lat.

Nasza psychika w różny sposób reaguje na sytuacje stresowe i zwiększoną uwagę. Możemy też mieć problemy z koordynacją i podzielnością uwagi, umiejętnościami, obowiązkowymi u kierowcy.

Gryf czeka na nowych kursantów w swojej siedzibie. Można również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej.

Opracowanie:
Piła, al. Powstańców Wielkopolskich 78
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz