Materiał Partnera

Grawerowanie zawsze dobrym pomysłem!

Grawerowanie zawsze dobrym pomysłem!

Niezależnie od tego, czy szukamy sposobu na upamiętnienie ważnego dla nas wydarzenia, czy może szukamy sposobu, aby klienci pamiętali o nas i dobrze nas kojarzyli, warto zainteresować się grawerunkiem. Grawerowanie to ciekawa metoda zdobienia różnych produktów, którą można wykorzystać również do promocji firmy! W końcu liczy się efekt zaskoczenia i na taki na pewno możemy liczyć decydując się na oryginalne zdobienie nawet codziennych przedmiotów.

Profesjonalne firmy oferujące usługę grawerowania jak przedsiębiorstwo Alter to dobry kierunek, jeśli zależy nam na wysokiej jakości wykonaniu grawerunku. Wieloletnie doświadczenie oraz nieustannie zdobywana i poszerzana wiedza pozwalają nam wskazywać klientom najlepsze rozwiązania. Do pracy wykorzystujemy jedynie najnowocześniejszy sprzęt wykorzystujący zaawansowane technologie, ponieważ zależy nam na satysfakcji i zadowoleniu naszych klientów.

Na czym polega grawerowanie?

Grawerowanie, czyli wycinanie liter lub wzorów w określonym materiale, należy do najstarszych sposobów zdobienia przedmiotów. Dawniej wykorzystywano do tego zaostrzone kawałki stali, tzw. rylce. Dzisiaj zawód ten uległ automatyzacji i do tworzenia grawerunków wykorzystuje się nawet laser. Nasza firma realizuje zlecenia dotyczące grawerowania laserowego, maszynowego i CNC. Zdajemy sobie sprawę, że każda z tych technik daje nieco inny efekt. Dzięki różnorodności stosowanych sprzętów, metod i technik możemy wykonywać napisy na różnych powierzchniach takich jak drewno, skóra, tworzywo sztuczne, szkło czy papier. W swojej pracy wykorzystujemy laser grawerujący o dużej mocy, który pozwala na zdobienie metali miękkich jak aluminium czy miedź, zdobienie metali szlachetnych jak złoto i srebro, czy zdobienie stali nierdzewnej i hartowanej. Nasze zaplecze to także laser umożliwiający wykonanie znakowania na przedmiotach o nietypowym kształcie walca jak kubki czy długopisy. Klienci doceniają wysoką jakość i dokładność wykonywanego przez nas grawerunku. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i wspólnie z klientem opracowujemy ostateczny projekt zdobienia. 

W jakim celu wykorzystujemy grawerunek?

Pracownicy naszej firmy to osoby, które nie boją się wyzwań i trudnych projektów! Dzięki wykorzystaniu technik laserowych możemy przygotować najbardziej wymyślne i oryginalne zamówienie. Znakujemy artykuły reklamowe, artykuły użytkowe oraz artykuły przemysłowe. Współpracujemy zarówno z firmami, agencjami reklamowymi, jak i osobami indywidualnymi. Co można grawerować? Dużym zainteresowaniem cieszy się grawerowanie aluminiowych długopisów. Przedmioty do pisania to najczęściej wybierany marketingowy gadżet, który możemy wręczyć naszym klientom. Logo Państwa firmy na kubkach, szklankach, pendrive’ach to ciekawy sposób na dotarcie do klientów i zapadnięcie w pamięć. O profesjonalny wizerunek pomogą zadbać skórzane kalendarze czy teczki z profesjonalnie wykonanymi tłoczeniami. W prosty sposób stworzymy spójny wizerunek marki i przygotujemy produkty, które pomogą go rozpowszechnić i utrwalić.

Opracowanie:
Poznań, os. Armii Krajowej 102
tel. 61 872 92 44
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz