Materiał Partnera

Gdzie zamawiać urządzenia transportu bliskiego?

Gdzie zamawiać urządzenia transportu bliskiego?

Urządzenia do transportu bliskiego stanowią nieodzowne wyposażenie każdego zakładu przemysłowego. Maszyny takie jak suwnice, żurawie, wyciągarki i wciągarki umożliwiają szybkie i bezpieczne przemieszczanie ładunków. Producenci urządzeń transportu bliskiego dążą do optymalizacji wydajności i maksymalizacji skuteczności z jednoczesną minimalizacją ryzyka, związanego z wykorzystaniem tego rodzaju maszyn w zakładach przemysłowych. Gdzie zamawiać urządzenia transportu bliskiego? Na co warto zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

Urządzenia transportu bliskiego nazywane są także dźwignicami. Decydując się na zamówienie osprzętu dźwignicowego, pamiętajmy, że musi być on przystosowany do branży, w której działamy oraz przejść testy dopuszczające. Wysokiej klasy maszyny znajdziemy w przedsiębiorstwie Hak z Wrocławia. Producent ma w swojej ofercie nie tylko urządzenia seryjne, ale także dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Ważne certyfikaty

Urządzenia transportu bliskiego to zaawansowane technologicznie maszyny, które powinny mieć odpowiednie certyfikaty, dopuszczające je do użytkowania w produkcji przemysłowej. Dźwignice testuje Urząd Dozoru Technicznego, który sprawdza wyprodukowane urządzenia oraz weryfikuje ich dokumentacje. Warto zwrócić uwagę, czy producent urządzeń transportu bliskiego posiada status Centrum Badawczo-Rozwojowego, który nadawany jest przez Ministra Gospodarki jako potwierdzenie bogatego doświadczenia producenta w prowadzonej działalności.

Kompleksowe usługi

Z pewnością warto dźwignice zamawiać u producenta, który świadczy kompleksowe usługi i zajmuje się również modernizacją urządzeń oraz naprawą i legalizacją zawiesi. Ważne również, żeby przedsiębiorstwo zajmowało się także profesjonalnymi szkoleniami z zakresu obsługi urządzeń transportu bliskiego.

Szeroka oferta

Bez wątpienia urządzenia dźwignicowe pozwalają na zdecydowane zwiększenie efektywności, energooszczędności i bezpieczeństwa pracy. Do najpowszechniej stosowanych urządzeń oraz elementów transportu bliskiego należą różnego rodzaju suwnice (pomostowe, bramowe, wspornikowe i podwieszane), przesuwnice, platformy, wozy transportowe, żurawie warsztatowe, wciągarki bramowe, torowiska dźwignic, obrotnice do pojazdów, trawersy, uchwyty transportowe, chwytaki, czerpaki, liny stalowe i haki.

Urządzenia transportu bliskiego zamawiajmy u sprawdzonego i cieszącego się renomą w branży producenta. Wówczas zyskamy pewność, że urządzenia dźwignicowe są najwyższej jakości.

Opracowanie:
Wrocław, Jerzmanowska 4D
tel. 71 349 35 45
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz